Zamknij

Bliźniacy wydali 80 tys. złotych, żeby wyglądać jak Brad Pitt. Efekt? Sami oceńcie

14.10.2022 14:28

Bliźniacy Mike i Matt Schlepp bardzo chcieli wyglądać jak Brad Pitt. W tym celu poddali się licznym operacjom plastycznym, na które wydali łącznie ok. 80 tys. zł. Choć wiele osób uważa, że bracia wcale nie przypominają słynnego aktora, to mężczyźni są bardzo zadowoleni z efektów metamorfozy. 

Bliźniacy wydali 80 tys. złotych, żeby wyglądać jak Brad Pitt. Efekt? Sami oceńcie
fot. Shuttertock/Twitter(londoncleaners2)

Brad Pitt to jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Gwiazdor Hollywood jest inspiracją dla wielu osób. Tysiące mężczyzn próbują naśladować jego styl. Część idzie nawet o krok dalej i poddaje się różnym zabiegom, żeby jak najbardziej przypominać swojego idola. Wśród nich są bliźniacy Mike i Matt Schlepp. Bracia przeszli liczne operacje plastyczne, na które wydali ok. 80 tys. zł. Czy udało im się osiągnąć wymarzony efekt? Sami oceńcie...

Zobacz także: Depiluje brwi 3-letniej córce. Nagranie tiktokerki podzieliło internautów

Bliźniacy wydali 80 tys. złotych, żeby wyglądać jak Brad Pitt

Jak podaje portal thesun.co.uk, Mike i Matt Schlepp marzyli, żeby wyglądać jak Brad Pitt. W związku z tym postanowili przejść metamorfozę. Na zabiegi wydali łącznie 15 tys. funtów, czyli ok. 80 tys. zł. Bracia poprawili sobie nosy, zrobili licówki, a także wszczepili implanty w policzki i podbródki.

Operacje były bardzo bolesne - przez pewien czas bliźniacy nie byli w stanie jeść stałych posiłków. Co ciekawe, cała przemiana Amerykanów była rejestrowana na kamerach. Wyemitowano ją potem w programie MTV "I Want a Famous Face" (z ang. "Chcę mieć sławną twarz").

Tak wyglądają po metamorfozie

Choć wiele osób uważa, że bliźniacy wcale nie przypominają hollywoodzkiego aktora, to zarówno Mike, jak i Matt są bardzo zadowoleni z efektów metamorfozy. Jeden z nich przyznał, że po przemianie jest rozchwytywany przez dziewczyny. 

Czuję się wspaniale, dzięki kilku zabiegom, które przeszedłem. Jeżeli nie podoba ci się twój wygląd, poddaj się operacji plastycznej - zachęcał Mike.

A wy co myślicie o metamorfozie bliźniaków? Rzeczywiście przypominają teraz Brada Pitta?

Zobacz także: Wyjechała za granicę, aby poprawić sobie uśmiech. Niedługo później... wypadł jej ząb

loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/thesun.co.uk