Zamknij

Ma piękne oczy, seksowne ciało i prowadzi ciężarówkę. Faceci szaleją na jej punkcie

15.07.2021 08:06
Blayze Williams to najseksowniejszy kierowca ciężarówki na świecie
fot. Shutterstock

Kierowcami ciężarówek zazwyczaj są mężczyźni. Gdy zatem ten zawód uprawia kobieta, zyskuje ona na atrakcyjności. Zwłaszcza ta niebieskooka blondynka.

Każdy z nas ma jakieś upodobania, jeżeli chodzi o urodę drugiej osoby, jej charakter, ale też zainteresowania. Okazuje się np., że są takie zawody kobiet, które wyjątkowo pociągają facetów. I choć nie ma wśród nich kierowcy ciężarówki, ponieważ jest to typowo męska profesja, ta kobieta udowadnia, że jest to równie seksowne zajęcie. Blayze Williams zyskała sławę na całym świecie właśnie dzięki temu, że się tym zajmuje. Ma piękne oczy, ponętne ciało i każdego dnia zachwyca swoimi zdjęciami jako najseksowniejszy kierowca ciężarówki. 

Zobacz także: Okrzyknięto ją najseksowniejszym kierowcą autobusu. Złośliwi twierdzą, że jest zbyt piękna na ten fach

Blayze Williams to najseksowniejszy kierowca ciężarówki na świecie

Blayze Williams ma 29 lat, ale już od dobrych kilku lat jest kierowcą ciężarówki. Właśnie to sprawiło, że w błyskawicznym tempie zyskała popularność. 

Kobieta na swoim instagramowym koncie chętnie dzieli się z fanami ponętnymi zdjęciami. Znaczna część z nich wykonywana jest oczywiście w towarzystwie ciężarówki. Nic więc dziwnego, że do dziś Blayze zdobyła już ponad 66 tysięcy obserwujących.

29-latka została gwiazdą internetu, gdy nabawiła się kontuzji nogi. Wówczas nie mogła jeździć i musiała znaleźć inne źródło dochodu. Przyjaciółka poradziła jej założenie konta na portalu OnlyFans, na którym może dzielić się swoimi ponętnymi zdjęciami. Blayze w błyskawicznym tempie zyskała popularność i teraz zarabia nawet 150 tysięcy dolarów rocznie. 

Kiedy moja noga się zagoiła, zdałam sobie sprawę, że mogę albo wrócić do jazdy, albo dalej to robić, i postanowiłam poświęcić dużo czasu moim OnlyFans. Pozwala mi to również na prowadzenie samochodu ciężarowego w niepełnym wymiarze godzin, co oznacza, że cieszę się tym o wiele bardziej - powiedziała Williams w rozmowie z dailymail.co.uk.

Okazuje się, że Blayze ma ciekawe plany na przyszłość.

Zobacz także: Ta kobieta została okrzyknięta najgorętszą mamą w sieci. Zachwyca swoją urodą

Najgorętszy kierowca ciężarówki na świecie

Blayze Williams jest fanką motoryzacji i nie zamierza poprzestać na prowadzeniu samochodów ciężarowych. W najbliższym czasie chciałaby zostać także kierowcą pociągów drogowych. Są to ogromne tiry z wieloma przyczepami, które występują przede wszystkim w Australii. 

29-latka pochodzi z południowej części tego kraju. Miejscowość, w jakiej można ją spotkać na drogach, to Adelaide. Blayze jest piękną blondynką o błękitnych oczach. Nic więc dziwnego, że fani wariują na jej punkcie. Tylko zobaczcie te gorące zdjęcia. 

Zobacz także: Internauci uznali ją za ideał kobiecości. Ma wysportowaną sylwetkę i seksowne krągłości

Źródło: dailymail.co.uk/Instagram