Zamknij

Beata Kozidrak zdradziła sekret swojej figury. Unika produktów, które trudno wyeliminować

19.07.2021 07:40
Beata Kozidrak zdradziła sekret swojej figury. Unika jednego produktu
fot. TRICOLORS/East News

Beata Kozidrak to legendarna wokalistka o pięknym głosie i zjawiskowej sylwetce. Teraz artystka zdradziła, w jaki sposób dba o swoją figurę.

Beata Kozidrak znana jest ze swojego mocnego głosu, ale też pięknej sylwetki. Artystka zachwyca przede wszystkim długimi, zgrabnymi nogami, których zazdroszczą jej nawet młodsze koleżanki po fachu. W przeciwieństwie do nich jednak Kozidrak nie stosuje katorżniczych diet i nie trenuje w pocie czoła każdego dnia. Stawia raczej na przyjemne formy aktywności fizycznej, a unika... jednego, zaskakującego produktu. Większości kobiet trudno byłoby go wyeliminować. Sami zobaczcie, co to takiego.

Zobacz także:  Doda zdradziła sekret swojej figury. Unika kilku produktów, ale nie zawsze je zdrowo

Beata Kozidrak zdradziła sekret swojej figury

Od lat jesteśmy ciekawi, co robi Beata Kozidrak, że cieszy się tak piękną figurą. Teraz wokalistka nareszcie uchyliła rąbka tajemnicy.

Beata Kozidrak udzieliła wywiadu portalowi party.pl. To właśnie w nim zdradziła, co robi, że ma tak zachwycającą sylwetkę. 

Nie dbam za bardzo o figurę. No pływam, basen, jakiś tam rower, ale spalam kalorie na scenie. Ja mam coś takiego, w przeciwieństwie do mojej przyjaciółki, że kiedy mam stres, a zawsze mam, kiedy coś nowego przygotowuję, to chudnę, a ona je - powiedziała roześmiana wokalistka. 

Okazuje się, że Beata Kozidrak nie wyeliminowuje zbyt wielu rzeczy ze swojego menu. Unika jednak pewnego rodzaju produktów. 

Zobacz także:  Justyna Steczkowska ma zjawiskową figurę. Teraz zdradziła jej sekret

Beata Kozidrak wyeliminowała niektóre produkty z diety

Okazuje się, że Beata Kozidrak nie przepada za... słodyczami. To natomiast zmora większości kobiet, które chciałyby przejść na dietę. 

Jem to, co chcę. Może nie mam tutaj takiego problemu, jak wiele kobiet - nie przepadam za słodyczami aż tak. Ale generalnie wiesz, na co mam ochotę, to jem - powiedziała Kozidrak w rozmowie z party.pl. 

Wyeliminowanie cukru z diety to już połowa sukcesu w drodze do pięknej sylwetki. Beata Kozidrak nie ma z tym problemu. Dodatkowo spala kalorie na scenie i podczas pracy nad najnowszymi utworami. Widać, że po tylu latach w show-biznesie odnalazła złoty środek na zjawiskowy wygląd. 

Zobacz także:  Gwiazdy pokochały ten sposób na młody wygląd. Sekret tkwi w jednym składniku

Źródło: party.pl