Zamknij

To ulubiony balsam do ust Kendall Jenner!

28.03.2019 15:22
Kendall Jenner
fot. instagram.com/kendalljenner

Znana modelka Kendall Jenner wie, jak zadbać o skórę ust. W tym celu używa jakościowego balsami w niezbyt wysokiej cenie.!

Kendall Jenner to jedna z najpopularniejszych modelek młodego pokolenia. 23-latka pracuje za pomocą swojego wizerunku i wie, że musi dbać o swoją skórę szczególnie. Dlatego używa wyłącznie sprawdzonych kosmetyków. Ale duża część z nich jest na wyciągnięcie ręki i ma atrakcyjną ceną.

Ulubionym balsamem do ust Kendall jest dostępny w Polsce specyfik. Co to takiego?

Avene Cold Creme - ulubiony balsam do ust Kendall Jenner

Kendall Jenner nie rozstaje się z balsamem do usty francuskiej marki zajmujące się produkcją dermokosmetyków. Mowa o Avene i specyfiku Cold Cream, który zrobiono na bazie wody termalnej. Nie dość, że doskonale nawilża, chroni usta. Co ważne, jest bardzo wydajny.

Cold Cream od Avene można kupić w każdym miejscu, gdzie sprzedawane są dermokosmetyki. Balsam kosztuje ok. 30 zł. Zapobiega on uciekaniu wody ze skóry, jest także hipoalergiczny. Właśnie z tego powodu stosują go też dzieci.

Wypróbujecie go na własnej skórze?

 

Pielęgnacja cery nie należy do najprostszych. Zobacz, jakie 10 błędów najczęściej popełniamy w pielęgnacji cery i co zmienić.