Zamknij

Anna Lewandowska pokazała nieidealny brzuch. "Jak harmonijka"

15.07.2022 07:45

Anna Lewandowska może pochwalić się wysportowanym ciałem, ale nie boi się też pokazywać jego mankamentów. Teraz zaprezentowała, jak czasami wygląda jej brzuch.

Anna Lewandowska pokazała nieidealny brzuch [FOTO]
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Każdej z nas zdarza się gorszy dzień, gdy nie jesteśmy zadowolone ze swojego wyglądu. U kobiet problematyczne są przede wszystkim okolice brzucha. Może się zdarzyć, że jest on wypukły - pomimo diety i ćwiczeń. Wpływ na to ma wiele czynników - począwszy od obfitego posiłku, przez cykl menstruacyjny, a skończywszy na nieodpowiedniej pozie do zdjęcia. Wie o tym doskonale Anna Lewandowska, która postanowiła pocieszyć jedną ze swoich fanek, pokazując, że jej brzuch też nie zawsze wygląda idealnie.

Zobacz także: Modelka zdradziła 3 kroki, które zapewnią ci płaski brzuch. I to bez diety i ćwiczeń

Anna Lewandowska pokazała nieidealny brzuch

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna fizycznie i może pochwalić się pięknie wyrzeźbionym brzuchem. Przyznaje jednak, że nie zawsze jest on tak idealny, jak mogłoby nam się wydawać.

Ostatnio żona kapitana polskiej reprezentacji odpowiadała na pytania fanów przy pomocy InstaStories. Jedno z nich dotyczyło idealnej sylwetki w wakacje. 

Nie zdążyłam zrobić formy na lato! Krępuje mnie wyjście na plażę - napisała obserwatorka "Lewej".

Choć nie było to pytanie, Ania postanowiła odpowiedzieć zasmuconej internautce. Tym samym pokazała fotografię, na której i jej ciało nie wygląda idealnie. 

I czym się przejmujesz? C'mon girls! Formy nie robi się na lato. Robimy ją dla siebie! I na lata. Zobacz to zdjęcie - zrobione po treningu, a brzuch jak harmonijka. Czy mnie to martwi? Wcale - napisała Ania. 

Tym samym "Lewa" pokazała, że ma duży dystans do siebie. Po raz kolejny udowodniła też, jak ważna dla niej jest ciałopozytywność. 

Zobacz także: To najmodniejsza dieta wśród gwiazd. Kochają ją nawet Lewandowska i Wieniawa

plotek.pl/screen z Instagrama Anny Lewandowskiej|undefined
fot.

plotek.pl/screen z Instagrama Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska promuje body positive

Body positive to temat, który od dłuższego czasu dość często przewija się w mediach społecznościowych. Coraz więcej gwiazd decyduje się pokazać w nieidealnych sytuacjach, żeby udowodnić obserwatorom, że każdej z nas zdarzają się fałdki i nadprogramowe kilogramy. 

Niby wiemy, że to kwestia ustawienia, że temat już oklepany, ale ja nadal uważam, że takie zdjęcia są i będą potrzebne - dodała Ania na InstaStories. 

Choć Lewandowskiej zarzucano, że jest przeciwieństwem body positive, ona wiele razy udowodniła, że pomimo pięknej figury ta idea jest jej bliska. Fałdki na brzuchu to tylko jeden z przykładów. Ani zdarzało się już pokazać m.in. cellulit na udach oraz drugi podbródek.

A wy lubicie swoje ciało? 

Zobacz także: Latami wciągała brzuch. Przez to nabawiła się poważnego schorzenia

loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Źródło: Instagram/plotek.pl