Zamknij

Angelina Jolie ma sobowtóra. Kobieta do złudzenia przypomina sławną aktorkę

12.10.2021 08:56
Angelina Jolie ma sobowtóra. Kim jest Dorien Rose?
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Angelina Jolie, która zachwyca zarówno talentem aktorskim, jak i zjawiskową urodą, od lat jest inspiracją dla kobiet na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wiele z nich chce się do niej upodobnić. Okazuje się, że słynna aktorka ma sobowtóra. Poznajcie Dorien Rose.

Podobno każdy człowiek ma swojego sobowtóra. Patrząc na zdjęcia Dorien Rose, trudno nie zgodzić się z tą hipotezą. Influencerka wygląda niemal identycznie jak Angelina Jolie. Też widzicie to podobieństwo?

Angelina Jolie ma sobowtóra. Kim jest Dorien Rose?

Dorien Rose Duinker urodziła się 14 listopada 1983 roku, a więc w 2021 skończy 38 lat. To holenderska modelka i aktorka. Od jakiegoś czas pracuje także jako międzynarodowy sobowtór Angeliny Jolie. 

Influencerka dorastała w Hongkongu, gdzie w wieku zaledwie czterech lat zaczęła grać w teatrze. Na swoim koncie ma występy w wielu produkcjach. Możemy ją oglądać m.in. w takich filmach jak: "Amsterdam Heavy", "Onze Jongens in Miami" czy "Out for vengeance".

Dorien Rose robi dużą karierę także w modelingu. Wystąpiła na okładkach ponad 60 magazynów. Współpracowała m.in. z "Elle", "Glamour", "Cosmogirl", a nawet z "Playboyem".

Kobieta działa także społecznie. Od 2014 roku pracuje jako wolontariuszka dla Światowej Ochrony Zwierząt.

Zobacz także: Wygląda identycznie jak młoda księżna Diana. Jej filmy na TikToku robią furorę

Ta kobieta wygląda jak Angelina Jolie

Dorien Rose może poszczycić się pokaźną liczbą fanów. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 154 tys. osób. Trzeba przyznać, że uroda kobiety i jej szczupła, wysportowana sylwetka, robią naprawdę duże wrażenie. 

Jak wam się podoba sobowtór Angeliny Jolie? 

Zobacz także: Ta Polka wygląda jak Jennifer Lopez. W dodatku śpiewa jej utwory

RadioZET.pl