Zamknij

Powstał algorytm, który bada stan skóry i dobiera do niej odpowiednią pielęgnację. Wypróbuj go!

18.11.2020 12:02
piękna kobieta
fot. Shutterstock

Powstał algorytm, który analizuje stan cery i dobiera do niej odpowiednią pielęgnację. Miłośniczki nowinek technologicznych będą zachwycone. Teraz wizyta u dermatologa nie będzie ci już potrzebna.

Narzekasz na stan swojej skóry? Zanim wybierzesz się na zakupy po nowy krem, warto zastosować zupełną nowość w branży beauty - algorytm SkinConsult AI. Dzięki niemu dowiesz się, w jakiej kondycji jest twoja cera oraz sprawdzisz, jak o nią dbać.

Algorytm SkinConsult AI - co to jest?

Marka Vichy specjalizująca się w produkcji kremów anti-aging stworzyła wraz z dermatologami rewolucyjną metodę, dzięki której możesz zbadać stan swojej skóry. SkinConsult AI to algorytm sztucznej inteligencji diagnozujący oznaki starzenia się cery. Dzięki niemu każda z nas bezpłatnie może sprawdzić, jaki rodzaj pielęgnacji powinna dobrać do potrzeb swojej cery.

Aby przekonać się na własnej skórze, jak działa ta metoda, wystarczy wejść na stronę internetową SkinConsult AI. Tam zostaniesz poproszona o wykonanie kilku prostych kroków. M.in. trzeba będzie wgrać swoje zdjęcie bez makijażu i odpowiedzieć na pytania dotyczące wieku oraz typu skóry. Na koniec otrzymasz wynik analizy skóry wraz ze wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji.

dd4f6f9971d77ee3fdd42ee43d5737bdb0a1ea1f
fot. materiały prasowe

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.