Zamknij

Agata Rubik zdradziła, ile waży. Opowiedziała też, jak będzie wyglądać jej dieta

12.01.2022 09:31

Ostatnio Agata Rubik zdecydowała się sprawdzić, ile obecnie waży. Pierwsze w tym roku wejście na wagę postanowiła relacjonować na swoim profilu na Instagramie. Influencerka zdradziła także, że do kwietnia zamierza schudnąć.

Agata Rubik zdradziła, ile waży. Opowiedziała też, jak będzie wyglądać jej dieta
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Agata Rubik to influencerka i była modelka, a prywatnie żona kompozytora Piotra Rubika i mama dwóch dziewczynek. Gwiazda cieszy się ogromną popularnością w sieci - jej konto na Instagramie obserwuje niemal 145 tys. osób. Na swoim profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. Nie tak dawno pisaliśmy, że Agata Rubik zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę i ścięła ponad 40 cm włosów. Teraz zdradziła, że idzie o krok dalej i planuje zmienić także swoją sylwetkę. Przy okazji pokazała fanom, ile obecnie waży.

Ile waży Agata Rubik?

Ostatnio Agata Rubik wróciła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie wraz z mężem i dwoma córeczkami spędziła sylwestra. Jak przyznała w relacji na Instagramie, pobyt w USA i święta Bożego Narodzenia sprawiły, że "nieco się powiększyła". W związku z tym po raz pierwszy w tym roku postanowiła stanąć na wadzę.

Urządzenie do ważenia pokazało 64,6 kg. Warto w tym miejscu wspomnieć, że gwiazda jest dość wysoka, bo mierzy 173 cm.

Zobacz także: Jak Joanna Opozda dba o włosy? Aktorka ma swój sekretny składnik

To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże - powiedziała na InstaStory.

Agata Rubik dodała, że choć nawet się sobie teraz podoba, to jednak lepiej czuje się, jak jest nieco mniejsza. Zdradziła również, że 3/4 ubrań jest obecnie dla niej przyciasna. 

Agata Rubik zdradziła, jak będzie wyglądać jej dieta

Gwiazda przyznała, że do kwietnia zamierza schudnąć trochę ponad 5 kg. Przy okazji opowiedziała fanom, jak będzie wyglądać jej dieta. Okazuje się, że celem Agaty Rubik jest przede wszystkim ograniczenie węglowodanów. Warto także w tym miejscu wspomnieć, że influencerka regularnie ćwiczy. Biega m.in. na bieżni.

Zobacz także: Co mężczyźni myślą o cellulicie u kobiet? Takich odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Cel do kwietnia - 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Wyleczyłam się z postów, diet sokowych. Teraz zamierzam ograniczyć węglowodany, bo w ostatnim czasie bardzo dużo ich jadłam - skomentowała.
loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl