Zamknij

Agata Rubik zdradziła, ile waży. Opowiedziała też, jak będzie wyglądać jej dieta

12.01.2022 09:31
Agata Rubik zdradziła, ile waży. Opowiedziała też, jak będzie wyglądać jej dieta
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Ostatnio Agata Rubik zdecydowała się sprawdzić, ile obecnie waży. Pierwsze w tym roku wejście na wagę postanowiła relacjonować na swoim profilu na Instagramie. Influencerka zdradziła także, że do kwietnia zamierza schudnąć.

Agata Rubik to influencerka i była modelka, a prywatnie żona kompozytora Piotra Rubika i mama dwóch dziewczynek. Gwiazda cieszy się ogromną popularnością w sieci - jej konto na Instagramie obserwuje niemal 145 tys. osób. Na swoim profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. Nie tak dawno pisaliśmy, że Agata Rubik zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze. Gwiazda przeszła ogromną metamorfozę i ścięła ponad 40 cm włosów. Teraz zdradziła, że idzie o krok dalej i planuje zmienić także swoją sylwetkę. Przy okazji pokazała fanom, ile obecnie waży.

Ile waży Agata Rubik?

Ostatnio Agata Rubik wróciła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie wraz z mężem i dwoma córeczkami spędziła sylwestra. Jak przyznała w relacji na Instagramie, pobyt w USA i święta Bożego Narodzenia sprawiły, że "nieco się powiększyła". W związku z tym po raz pierwszy w tym roku postanowiła stanąć na wadzę.

Urządzenie do ważenia pokazało 64,6 kg. Warto w tym miejscu wspomnieć, że gwiazda jest dość wysoka, bo mierzy 173 cm.

Zobacz także: Jak Joanna Opozda dba o włosy? Aktorka ma swój sekretny składnik

To sporo. 2 lata temu "sporo" to było 59 kg. 3 lata temu ważyłam max 56 kg, przy tej wadze zachodziłam w obie ciąże - powiedziała na InstaStory.

Agata Rubik dodała, że choć nawet się sobie teraz podoba, to jednak lepiej czuje się, jak jest nieco mniejsza. Zdradziła również, że 3/4 ubrań jest obecnie dla niej przyciasna. 

Agata Rubik zdradziła, jak będzie wyglądać jej dieta

Gwiazda przyznała, że do kwietnia zamierza schudnąć trochę ponad 5 kg. Przy okazji opowiedziała fanom, jak będzie wyglądać jej dieta. Okazuje się, że celem Agaty Rubik jest przede wszystkim ograniczenie węglowodanów. Warto także w tym miejscu wspomnieć, że influencerka regularnie ćwiczy. Biega m.in. na bieżni.

Zobacz także: Co mężczyźni myślą o cellulicie u kobiet? Takich odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Cel do kwietnia - 59 kg. Bez żadnych restrykcyjnych diet. Wyleczyłam się z postów, diet sokowych. Teraz zamierzam ograniczyć węglowodany, bo w ostatnim czasie bardzo dużo ich jadłam - skomentowała.

Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl