Zamknij

5 drogich perfum zastąpisz tanimi odpowiednikami z Zary. Nagranie z TikToka podbija sieć

19.10.2021 11:18
perfumy
fot. Shutterstock

W aplikacji TikTok to nagranie stało się prawdziwym hitem. Sprawdź, które drogie perfumy można zastąpić odpowiednikami z Zary. Ceny tych z hiszpańskiej sieciówki zaczynają się już od kilkunastu złotych.

Na TikToku znajdziemy nie tylko humorystyczne filmiki, ale również i takie z przepisami kulinarnymi, pokazującymi obowiązujące trendy czy hity kosmetyczne. Niedawno społeczność aplikacji podbiło nagranie, z którego możemy dowiedzieć się, jakie są najlepsze zamienniki drogich perfum. Okazuje się, że wszystkie kupimy w Zarze.

5 drogich perfum zastąpisz tanimi odpowiednikami z Zary

W serwisie TikTok nagranie z tanimi zamiennikami drogich perfum obejrzano ponad milion razy. Udowadnia ono, że w Zarze możemy znaleźć substytuty drogich perfum, które pachną niemal identycznie jak oryginały.

Prócz ubrań i dodatków w Zarze znajdziemy również kosmetyki czy perfumy. To właśnie one w ostatnim czasie stały się prawdziwym hitem. Jeśli więc chcielibyście mieć w swojej kolekcji zapachy takie, jak Chanel, YSL, Dior czy Dolce&Gabbana, ale nie macie odpowiednio dużo pieniędzy, koniecznie poznajcie zamienniki dostępne w hiszpańskiej sieciówce.

Osoby lubiące perfumy "Black Opium" od YSL w Zarze znajdą idealny odpowiednik kryjący się pod nazwą "Gardenia". Fanki zapachu Miss Dior z pewnością polubią "Nude Bouque". Zapach "La Vie est Belle" od Lancome ma w Zarze swój odpowiednik we flakonie z napisem "Red Vanilla". Z kolei fanki Diora i "Hypnotic Poison" w sieciówce powinny szukać zapachu "Nuit". Podobny zapach do "The One" od Dolce&Gabbana znajdziemy w opakowaniu "Black Amber".

Ceny perfum w Zarze zaczynają się już od 12,90 zł - taka oferta to doskonała okazja do pretestowania różnych zapachów.

Jak aplikować perfumy? Podpowiadamy

Perfumy należy aplikować z umiarem. Warto pamiętać o jednej złotej zasadzie - mianowicie najlepiej robić to na kilka minut przed włożeniem ubrania. Dzięki temu kosmetyk będzie utrzymywać się znacznie dłużej i lepiej zostanie wyeksponowany jego bukiet zapachowy.

Zobacz także: Kosmetyki idealne do jesiennej pielęgnacji. Sprawdźcie, w co musicie się zaopatrzyć