Zamknij

Znalazły skuteczny sposób na walkę z trądzikiem. Teraz wyglądają rewelacyjnie!

Martyna Wojciechowska
12.03.2018 13:49
sposoby na trądzik
fot. Instagram.com/asprinkleofhealthandbeauty

Warto wziąć z nich przykład.

Narzekasz na trądzik? Nie jesteś jedyna! To jeden z najpopularniejszych problemów, z którymi zmagają się nie tylko młode dziewczyny, ale i dorosłe kobiety. Jeśli wypróbowałaś już każdego sposobu na walkę z niedoskonałościami i nadal nie widzisz efektów, poznaj historię naszych bohaterek. Być może dzięki nim raz na zawsze uporasz się z niedoskonałościami skóry.

Zobacz także:  Ten produkt spożywany w nadmiarze ma niekorzystny wpływ na ludzką pamięć. Badania nie pozostawiają wątpliwości

Znalazły skuteczne sposoby na walkę z trądzikiem

Nie bez przyczyny mówi się, że cukier to biała trucizna. Nie dość, że tuczy, to jeszcze ma negatywny wpływ na zdrowie i kondycję skóry. Okazuje się bowiem, że ten składnik może być przyczyną powstawania trądziku. Najlepiej wiedzą o tym Anna i Rachel. Dziewczyny postanowiły pokazać, jak zmienił się ich wygląd po radykalnej zmianie diety.

instagramcomasprinkleofhealthandbeauty
fot. instagram.com/asprinkleofhealthandbeauty

Kali, Rachel, Anna i Mira to 4 młode dziewczyny, które odważyły się pokazać swój trądzik. Wszystkie zgodnie twierdzą, że krosty były ich największą bolączką. Zanim znalazły swoje sposoby na wypryski, stosowały mnóstwo preparatów i zabiegów oczyszczających, które nie przynosiły oczekiwanych skutków. Teraz na zdjęciach „przed i po" pokazały, jak odmienił się ich wygląd. Ponadto zdradziły swoje sekrety urody. Internautki są pod wrażeniem ich metamorfoz. Zobaczcie same!

Zobacz także:  Obwód jej talii zmniejszył się o prawie 8 centymetrów, bo wyeliminowała jeden składnik. Detoks trwał 30 dni

Autor: Martyna Wojciechowska