Zamknij

Animal nails będą hitem 2022 roku. Sprawdź, jak zrobić ten modny manicure

08.12.2021 13:04

Matowe, błyszczące, różnokolorowe - niezależnie od tego, na jakie paznokcie zdecydujecie się w 2022 roku, istotne jest, żeby manicure zawierał zwierzęcy print.

Trendy 2022: animal nails będą hitem roku. Jak zrobić takie paznokcie?
fot. Shutterstock

Każdego roku zmieniają się trendy dotyczące stylizacji paznokci. W 2021 roku stawialiśmy głównie na naturalność i delikatny manicure. W tym roku dosłownie dodamy mu "pazura". W 2022 roku największym trendem w stylizacji paznokci będzie bowiem zwierzęcy print. Animal nails już podbijają Instagram. Niezależnie zatem od tego, czy wolicie stawiać na manicure hybrydowy, paznokcie żelowe, lakiery błyszczące czy matowe, nie zapomnijcie domalować na nich łatek, cętek, pasków i innych wzorów, które kojarzą wam się ze zwierzętami.

Zobacz także: Art deco nails to hit Instagrama. Modne paznokcie dla każdej kobiety

Trendy 2022: animal nails będą hitem roku. Jak zrobić takie paznokcie?

Animal nails to nic innego jak paznokcie ze zwierzęcym printem. W jaki sposób można wykonać taką stylizację?

Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki wzór chcecie uzyskać. Kropki i cętki możecie zrobić przy użyciu wykałaczki. Do namalowania pasków będziecie potrzebować cienkiego pędzelka. 

Jeżeli nie macie zdolności plastycznych, zawsze możecie wykorzystać gotowe naklejki na paznokcie. W ten sposób nie będziecie ryzykować, że wasz wzorek zostanie wykonany krzywo.

Jeżeli decydujecie się na manicure hybrydowy, pamiętajcie, żeby wzorek nałożyć na lakier przed topem. Jeżeli wybieracie opcję z naklejkami, wówczas również powinnyście utrwalić je przy pomocy utwardzacza. 

Zobacz także: Taki wzór na paznokciach będziemy nosić w tym roku. Potrzebujesz tylko jednej rzeczy

Trendy 2022: animal nails - inspiracje

Poniżej przedstawiamy TOP 10 pomysłów na animal nails, które podbijają Instagram. Jaka stylizacja podoba wam się najbardziej?

Zobacz także: Rhinestone nails to najmodniejszy manicure lata 2021. TOP 7 inspiracji z Instagrama

loader
Piękne, zadbane, jasne paznokcie na damskich dłoniach
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: Instagram