Zamknij

Poszła na manicure przed ślubem. Gdy zobaczyła swoje paznokcie, nie mogła uwierzyć

14.11.2022 12:10

Pewna tiktokerka tuż przed ślubem wybrała się do stylistki paznokci, aby ta zrobiła jej klasycznego frencha. Efekt końcowy daleki był jednak od jej oczekiwań. Manicure, który wykonała kosmetyczka, w niczym nie przypominał tego, który chciała kobieta.

Poszła na manicure przed ślubem. Gdy zobaczyła swoje paznokcie, nie mogła uwierzyć
fot. Shutterstock/tiktok.com/@laina.sienna

Ślub to dla wielu kobiet jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że każda z nas w tym wyjątkowym dniu chce prezentować się jak najlepiej. Panny młode umawiają się więc zarówno do fryzjerów, makijażystek, jak i stylistek paznokci. Tak też zrobiła pewna tiktokerka działająca w sieci pod nazwą "laina.sienna". Jednak ślubny manicure kobiety był daleki od jej oczekiwań...

Zobacz także: Chciała paznokcie jak ze zdjęcia. Zapłaciła niemal 200 zł, a efekt był rozczarowujący

Poszła na manicure przed ślubem. Gdy zobaczyła swoje paznokcie, nie mogła uwierzyć

Laina tuż przed ślubem wybrała się na manicure. Zależało jej na tym, aby był delikatny i stonowany. Zdecydowała się więc na klasycznego frencha. Chciała, żeby paznokcie miały bardzo jasny kolor, zaś na ich końcach znajdowały się złote zdobienia. Jeżeli chodzi o kształt, tiktokerka poprosiła o tzw. trumienki. Przypominają one prostokąt, który delikatnie zwęża się wraz z długością płytki.

Efekt końcowy daleki był jednak od jej oczekiwań. Manicure, który wykonała kosmetyczka, w niczym nie przypominał opisywanego przez tiktokerkę. Paznokcie były pomalowane na znacznie ciemniejszy odcień. Zdobienia zaś nie były złote, a srebrne. Również kształt paznokci pozostawiał wiele do życzenia. 

W opisie nagrania Laina wyjaśniła, że jest świadoma tego, że powinna powiedzieć coś swojej stylistce, ale nie zrobiła tego, ponieważ znała ją ze szkoły i nie chciała psuć ich koleżeńskich relacji.

Internauci komentują

Nagranie tiktokerki obiegło sieć i dotarło do tysięcy internautów. Użytkownicy aplikacji nie kryją zdziwienia. Niektórzy nie rozumieją, jak stylistka paznokci mogła zepsuć tak prosty manicure, jakim jest french. 

O nie!
 
Tak bardzo cię skrzywdzili - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o tych paznokciach?

Zobacz także: Wraca moda na paznokcie w stylu "glazed donut". Kocha je Hailey Biebier

loader
Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl