Zamknij

Poszła na manicure do kosmetyczki. Gdy zobaczyła swoje paznokcie, była załamana

15.12.2022 13:54

Pewna tiktokerka wybrała się na manicure do salonu kosmetycznego. Efekt daleki był jednak od jej oczekiwań. "Najgorsze doświadczenie na świecie" - przyznała kobieta.

Poszła na manicure do kosmetyczki. Gdy zobaczyła swoje paznokcie, była załamana
fot. Shutterstock/tiktok.com/@isabella.lynne

Każda z nas marzy o pięknych paznokciach. Niektóre kobiety manicure wykonują w domu, ale spora część chodzi w tym celu do salonów kosmetycznych. Warto jednak wybierać tylko sprawdzone miejsca. W przeciwnym wypadku możemy się niemiło zaskoczyć. Ostatnio przekonała się o tym pewna tiktokerka. @isabella.lynne poszła do kosmetyki na manicure i szybko pożałowała tej decyzji.

Zobacz także: Menadżer odesłał kobietę z pracy do domu. Wszystko przez jej... paznokcie

Poszła na manicure. Gdy zobaczyła swoje paznokcie, była załamana

Na początku nagrania Isabella pokazała, na jakich paznokciach jej zależało. Chciała, żeby były pomalowane na jasny kolor i gdzieniegdzie miały delikatne zdobienia w postaci czerwonych serduszek. Jeżeli chodzi o ich kształt, tiktokerka wymarzyła sobie modne migdałki. Kosmetyczce pokazała nawet zdjęcie poglądowe pożądanych paznokci, aby ta na pewno dobrze ją zrozumiała. 

Isabella na wideo pokazała swoje paznokcie po wyjściu z salonu. Końcowy efekt daleki był od jej oczekiwań. Manicure był wykonany bardzo nieestetycznie. Paznokcie były krzywe i miały kształt zbliżony do trumienek. Także ich kolor oraz zdobienia pozostawiały wiele do życzenia. 

Najgorsze doświadczenie z paznokciami na świecie - napisała tiktokerka w opisie nagrania.

Internauci komentują

Nagranie tiktokerki obiegło sieć. Pod wideo pojawiło się wiele komentarzy. Użytkownicy aplikacji są w szoku. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że kształt paznokci nawet odrobinę nie jest zbliżony do tego, który oczekiwała klientka. 

Są tak złe!
 
OMG.
 
Mam dokładnie taki sam problem - brzmią komentarze.

A wy wyszłyście kiedyś niezadowolone od kosmetyczki?

Zobacz także: Przechowujesz lakier do paznokci w ten sposób? Lepiej tego nie rób

loader
Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl