Przez tipsy z marketu przeżyła piekło. „Otarłam się o śmierć”

15.02.2023 15:56

24-latka z Glasgow komponowała stylizację na ślub przyjaciółki. Doszła do wniosku, że idealnym dopełnieniem odświętnej kreacji będzie manicure. Nie miała wystarczająco dużo czasu, by umówić się do kosmetyczki, więc w lokalnym markecie kupiła tipsy. Liczyła na perfekcyjny francuski manicure, tymczasem - jak twierdzi - „otarła się o śmierć”. Dlaczego?

Przez tipsy z marketu przeżyła piekło
fot. shutterstock

Zadbane dłonie i starannie wykonany manicure wpływają na nasz wizerunek oraz na to, jak postrzegają nas inni. Samatha, 24-latka z Glasgow, na ślubie znajomej chciała prezentować się nienagannie. Właśnie dlatego postanowiła ozdobić naturalne paznokcie tipsami. Nie spodziewała się jednak, że ten pomysł napędzi jej mnóstwo kłopotu.

Niemal "otarła się o śmierć". Wszystko przez tipsy

24-latka kupiła niedrogi zestaw tipsów. Delikatny wzór bardzo jej się podobał. Zdecydowała się samodzielnie nakleić je na paznokcie. Na początku wszystko szło sprawnie. W pewnej chwili dziewczyna polizała paznokieć. Chciała w ten sposób upewnić się czy klej, którego używała już wysechł.

Niestety klej służący do mocowania tipsów nie był odpowiednio zaschnięty. 24-latka szybko oderwała język od paznokcia, ale później ten przykleił się do jej podniebienia. Samatha nie wiedziała co robić w takiej sytuacji. Szybko sięgnęła po instrukcję, ale tam znalazła jedynie informację, by unikać kontaktu specyfiku z oczami, ustami i skórą. Dziewczyna z trudem mogła mówić i zaczęła bać się o swoje życie.

Zobacz również: Blush nails to hit w stylizacji paznokci. Będzie królował wiosną

Przeżyła horror. Teraz ostrzega innych

Po chwili Samatha nieco ochłonęła. Sięgnęła po płyn do płukania ust i dzięki intensywnemu płukaniu udało jej się odkleić język od podniebienia. Postanowiła opowiedzieć o swoim traumatycznym przeżyciu na TikToku.
24-latka zaapelowała do internautek o ostrożność i rozwagę. Stwierdziła, że przez sztuczne paznokcie "otarła się o śmierć". Sytuację nazwała „horrorem” i zaznaczyła, że nikomu nie życzy podobnych doświadczeń.

Czytajcie ulotki – pokreśliła na koniec filmu.
loader

RadioZET.pl