Zamknij
Modne paznokcie na sylwestra 2021/2022. TOP 10 pomysłów na noworoczny manicure
  • 10 Zobacz
fot. Shutterstock

W sylwestra każda kobieta chce wyglądać rewelacyjnie. "Kropką nad i" naszych noworocznych stylizacji jest manicure. Jakie paznokcie będą modne w tym roku?

W 2022 roku najmodniejsze będą delikatne paznokcie lub stylizacje typu animal nails. Nie jest to jednak manicure, który dobrze sprawdzi się w sylwestrową noc. 31 stycznia wszystkie chcemy bowiem stawiać na blask. Dlatego też w tegorocznego sylwestra zainspirują nas trendy z minionych miesięcy. Wśród nich nie zabraknie błysku, ale też klasyki. Zobaczcie, jakie paznokcie będą hitem w sylwestra 2021/2022. Na którą stylizację się zdecydujecie? 

Modne paznokcie na sylwestra 2021/2022. TOP 10 pomysłów na noworoczny manicure

Jak blask, to tylko glitter nails. Niezależnie od tego, jaki kolor paznokci wybierzecie, musicie pamiętać o tym, żeby pokryć go brokatem. Wówczas wasz manicure stanie się hitem.

To jednak nie wszystko. Jak co roku w sylwestra będą królowały złote paznokcie. Możecie je wykonać w formie gold flakes nails, ale również pokryć całą płytkę błyszczącym lub matowym lakierem o tej barwie. 

W ten wyjątkowy wieczór w roku doskonale sprawdzi się również klasyka. Czarne czy czerwone paznokcie będą hitem - pod warunkiem, że dodacie im blasku. Warto też zdecydować się na niebieskie paznokcie, które będą zapowiedzią największego trendu 2022 roku, jeżeli chodzi o manicure.

Przedstawiamy TOP 10 pomysłów na sylwestrowe paznokcie. Które podobają wam się najbardziej? 

Zobacz także: Cekinowe ubrania idealne na sylwestra. Przegląd propozycji z sieciówek

loader