Zamknij
Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
  • 10 Zobacz
fot. Shutterstock

Jaki manicure będzie modny w 2022 roku? Oto 10 pomysłów na stylizacje paznokci, które w najbliższych miesiącach staną się hitem.

Trendy zmieniają się w mgnieniu oka. W 2022 roku w salonach kosmetycznych będą królować zupełnie nowe stylizacje paznokci. Znajdziemy wśród nich jednak także elementy ubiegłorocznych hitów. Sami zobaczcie, jaki manicure aktualnie podbija Instagram. Który z tych 10 pomysłów podoba wam się najbardziej?

Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama

W 2022 roku będziemy stawiać na niebieskie paznokcie oraz szare lakiery. Hitem będą m.in. smoky nails, czyli zadymiony manicure. To jednak nie wszystko.

Na czasie niezmiennie są wzorki. W najbliższych miesiącach królować będą animal nails, czyli paznokcie ze zwierzęcym printem. Hitem nadal będą perły na paznokciach i kolorowy french manicure.

Nie możemy zapomnieć o mocniejszych barwach. Oprócz klasyki w tym roku rządzić będą także metaliczne paznokcie. Warto też wspomnieć o barwie "Very Peri", która będzie hitem nie tylko w koloryzacji włosów, ale też pod postacią manicure. Odcień ten został okrzyknięty kolorem roku 2022 według Pantone. 

Zobaczcie, jakie stylizacje paznokci będą hitem w 2022 roku. Każda z nich już podbija Instagram. 

Zobacz także: Efekt syrenki to najmodniejsza stylizacja paznokci. Sprawdź, jak ją uzyskać

loader