Zamknij

Wydała na manicure 245 zł. Nie takiego efektu się spodziewała

27.06.2022 09:23
Wydała na manicure 245 zł. Nie takiego efektu się spodziewała
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna kobieta wybrała się do kosmetyczki, aby ta zrobiła jej wymarzony manicure. Za usługę zapłaciła 55 dolarów, czyli ok. 245 zł. Efekt końcowy stylizacji paznokci daleki był jednak od jej oczekiwań.

Mówi się, że dłonie to wizytówka kobiety. Dlatego wiele pań regularnie chodzi na manicure do kosmetyczek, aby te zajęły się ich paznokciami. Warto jednak wybierać wyłącznie sprawdzone miejsca. W przeciwnym wypadku możemy się mocno rozczarować. Jakiś czas temu pisaliśmy, że panna młoda dzień przed ślubem poszła na manicure. Efekt końcowy stylizacji daleki był jednak od jej oczekiwań i finalnie tiktokerka sama pomalowała sobie paznokcie na uroczystość. Ostatnio z kolei głośno zrobiło się o innej influencerce, która również nie była zadowolona z wizyty u kosmetyczki.

Wydała na manicure 245 zł. Nie takiego efektu się spodziewała

Jakiś czas temu jedna z tiktokerek Harminie Reann podzieliła się z obserwatorami efektami wizyty u kosmetyczki. W kilkusekundowym nagraniu, które zamieściła na swoim profilu, pokazała, na jakiej stylizacji jej zależało. Kobieta chciała pastelowe, letnie kolory - trzy paznokcie miały być brzoskwiniowe, a jeden biały. Z kolei na serdecznym marzył jej się panterkowy wzór. 

Tiktokerce zależało też, aby paznokcie miały kształt trumienki, czyli były prostokątne i delikatnie zwężały się wraz z długością płytki. Za usługę zapłaciła 55 dolarów, czyli ok. 245 zł. Efekt końcowy stylizacji daleki był jednak od jej oczekiwań.

Zobacz także: Poszła do salonu na manicure. "Kosmetyczka powinna iść za to do więzienia"

Przede wszystkim znacznie różnił się kolor manicure. Zamiast brzoskwiniowego, miała mocno pomarańczowe. Również wzorek pozostawiał wiele do życzenia. Tiktokerka nie była też zadowolona z kształtu paznokci.

Poszła do kosmetyczki na manicure. To nagranie ma już ponad 4 mln wyświetleń

Nagranie tiktokerki spotkało się z żywym zainteresowaniem. Do tej pory wideo obejrzano ponad 4,5 mln razy. Internauci są w szoku. Niektórzy skoemtnowali, że bardzo łatwo uzyskać kształt trumienki na paznokciach, więc nie rozumieją, dlaczego kosmetyczka nie podołała tak prostemu zadaniu. Inni napisali też, że influencerka nie powinna płacić za taką usługę.

Jedna z użytkowniczek aplikacji podzieliła się też swoją historią. Napisała, że chciała mieć identyczny wzór i - tak jak w przypadku tiktokerki - jej manikiurzystka również nie stanęła na wysokości zadania.

Zobacz także: Co jeść, żeby wzmocnić paznokcie? Włącz do jadłospisu te produkty

Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl