Zamknij

Wiemy, jak wygląda "manicure przyszłości". Nie każdemu się spodoba

Martyna Wojciechowska
31.05.2017 15:47
Jak będzie wyglądać manicure przyszłości?
fot. Instagram.com/jennynails

Na ostatnim pokazie Gucciego modelki miały wyjątkowe zdobienie paznokci (i dłoni). Eksperci nie mają wątpliwości: to zapowiedź nowego trendu. 

Nie często zdarza się, by po pokazie takich modowych gigantów jak Gucci, więcej niż o ubraniach mówiło się o tym, jak wyglądały paznokcie modelek. Tak stało się w przypadku ostatniej prezentacji włoskiego brandu - jest to bardzo uzasadnione. Manicure modelek spokojnie uznać można za małe dzieła sztuki. Każda z nich dostała specjalną biżuterię na dłonie - od opasek z ozdobnymi elementami, przez pierścienie po perłowe naszyjniki. A to dopiero początek. Palce modelek zostały do połowy zafarbowane na czarno! 

Brzmi mało zachęcająco? Też tak na początku pomyśleliśmy, ale efekt całkowicie nas oczarował.

Manicure przyszłości
fot. Instagram.com/karlahirkaler

Manicure przyszłości 

Za wygląd dłoni modelek na pokazie Gucciego we Florencji odpowiadała ekspertka od stylizacji paznokci, Jenny Longworth. Chciała, by palce modelek wyglądały, jakby zanurzyły je one w ciemnym tuszu. Wykorzystała ona biżuterię z najnowszej kolekcji domu modu. Całość miała nadać kreacjom nieco mistycznego sznytu. 

Sama idea barwienia palców do połowy nie jest nowa. Na wybiegach takie rozwiązanie pojawiło się już w 2014 roku. W tym samym roku z oryginalnym manicure na gali Grammy Awards pojawiła się słynącą z ekstrawaganckiego stylu wokalistka Lorde. Gucci połączył motyw farbowania palców z ogromną biżuterią zakładaną na dłonie. Całość na pewno nie będzie łatwa do odtworzenia (i obronienia) w codziennych stylizacjach, ale naszym zdaniem robi ogromne wrażenie. A jak Wam się podoba?

Lorde
fot. ONS

 

Manicure przyszłości
fot. Instagram.com/jennynails
Zagłosuj

Podobają Wam się takie paznokcie?

Liczba głosów: