Zamknij

Pastelowy french to najmodniejszy manicure wiosny i lata 2020! Zobacz, jak go zrobić

20.04.2020 11:17
Manicure
fot. Shutterstock

Pastelowy french to najmodniejszy manicure wiosenno-letniego sezonu 2020 roku! Jak wygląda i dlaczego pokochały go miłośniczki mody? Sprawdźcie!

Znudził ci się już manicure w ciemnych kolorach i wyrazistych wzorach? A może po prostu szukasz kolejnego pomysłu na to, jak pomalować paznokcie? Przedstawiamy ci najmodniejszy manicure wiosny i lata 2020.

Pastelowy french wygląda niepozornie, ale jest bardzo modny i przede wszystkim nietrudny do zrobienia. Koniecznie go wypróbuj!

Trendy wiosna lato 2020: pastelowy french

Już jakiś czas temu zanosiło się na to, że najbardziej klasyczny manicure, czyli manicure francuski powróci. Po wielu sezonach malowania paznokci na ciemne kolory i po wielu miesiącach zdobienia ich wyrazistymi wzorami, powracamy do korzeni.

Teraz liczy się minimalizm, a nowy rodzaj manicure francuskiego idealnie się w ten trend wpisuje. Wiosną i latem 2020 roku króluje manicure pastelowy french. Jak wygląda? 

Pastelowy french to nic innego, jak pomalowanie płytki na neutralny jasnoróżowy lub cielisty kolor i ozdobienie białej, górnej części paznokcia jakimś pastelowym kolorem - np. "baby blue" albo seledynowym. Pastelowy french to wariacja na temat manicure francuskiego, która wciąż pozostaje minimalistyczna, pasuje do wielu strojów, ale też nieco "podkręci" każdy look.

Wciąż nie potraficie sobie wyobrazić takiego sposobu malowania paznokci? Koniecznie zajrzyjcie do instagramowych inspiracji, które zebraliśmy poniżej.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!