Zamknij

Czarno-białe paznokcie to prawdziwy hit tego roku. Poznajcie TOP 15 inspiracji

11.01.2021 11:35
Czarno-białe paznokcie z kropkami na tle szarego szalika
fot. Shutterstock

Czerń i biel zawsze idą w parze i świetnie się razem prezentują. W tym roku będą rządzić na paznokciach. Poznajcie TOP 15 inspiracji prosto z Instagrama.

Niektóre połączenia kolorystyczne są po prostu idealne. Nie od dziś wiadomo, że czerń z bielą zawsze komponuje się elegancko. To bezpieczna mieszanka, niezależnie od tego, czy tworzymy stylizację, czy może dobieramy do niej dodatki. W tym roku absolutnym hitem będzie czarno-biały manicure. Tego typu paznokcie możecie wykonać na wiele sposobów. Dzięki temu stworzycie naprawdę zjawiskowy manicure, pomimo bezpiecznego połączenia kolorów. Oto TOP 15 inspiracji na czarno-białe paznokcie, które zachwycą wszystkich. 

Zobacz także: Trendy paznokcie zima 2020/2021. TOP 10 inspiracji na modny manicure

Trendy paznokcie 2021: czarno-biały manicure hitem

Czarno-białe paznokcie mogą kojarzyć się z wieloma rzeczami. Zazwyczaj przy pomocy tego połączenia kolorystycznego tworzymy paski na paznokciach, które w tym roku są niezwykle modne. 

Klasyczna kratka nie jest jedynym wzorem, który możemy stworzyć przy użyciu tych barw. Możesz zdecydować się także na klasyczny french manicure, wykorzystując zamiast bezbarwnego lakieru właśnie czarny. 

Z takiego połączenia kolorów stworzysz też modne checkered nails, czyli paznokcie przypominające szachownicę. 

Jeżeli chcesz postawić na wyrazisty manicure, koniecznie przełam te kolory innym, mocniejszym odcieniem. W tym wypadku dobrze sprawdzi się krwista czerwień lub złoto. Jeżeli chodzi o błysk, warto postawić na gold flakes nails, czyli wzorki zdobione złotymi płatkami. 

Połączenie bieli i czerni jest na tyle bezpieczne, że możesz zaszaleć z dodatkami. 

Czarno-białe paznokcie: TOP 15 inspiracji

Przedstawiamy TOP 15 inspiracji na czarno-białe paznokcie. Które z nich podobają ci się najbardziej?

Zobacz także: Oto kolory paznokci, które będą modne w 2021 roku. Wybierz swój ulubiony

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!