Zamknij

Press-On Nails - najmodniejszy manicure kwarantanny! Zrobisz go w kilka sekund w domu

21.04.2020 12:06
Paznokcie
fot. Shutterstock

Robi się je błyskawicznie i bez wychodzenia z domu. Czym są "Press-On Nails" i dlaczego internautki oszalały na ich punkcie? Zobaczcie.

"Press-On Nails" to paznokcie, które zyskują coraz większą popularność z mediach społecznościowych. Przede wszystkim pokochały je kobiety, które nie chcą poświęcać na robienie manicure dużo czasu albo nie mogą wyjść do kosmetyczki - np. w dobie epidemii koronawirusa.

Jak wygląda manicure "Press-On Nails" i dlaczego błyskawicznie stał się aż tak popularny? Same się przekonajcie.

Trendy paznokcie 2020: Press-On Nails

"Press-On Nails" to tak naprawdę sztuczne paznokcie wielorazowego użytku. Brzmi niewiarygodnie? A naprawdę istnieje i działa! Tego typu paznokcie zamawiamy przez internet, a ich aplikacja nie jest trudna. W dodatku zajmuje kilka sekund.

Gotowe paznokcie, czyli "Press-On Nails" przygotowywane są przez specjalistów w tym zakresie, którzy najpierw rysują misterne wzory albo dokładnie nakładają kolory na płytki w różnych rozmiarach. Później otrzymują je klientki, które mogą aplikować takie paznokcie, zdejmować je, a także ponownie wykorzystać.

"Press-On Nails" przyklejamy za pomocą kleju do tipsów, a w sieci nie brakuje dokładnych filmów instruktażowych, jak to zrobić.

Przekonuje was pomysł naklejania przygotowanych wcześniej naklejek na paznokcie?

Wiele z nas popełnia błędy w pielęgnacji. Które z nich są najczęstsze? Zobaczcie.