Zamknij

Detox manicure to najpopularniejszy trend tej wiosny! Zaskakujący manicure podbija sieć

27.03.2020 15:31
Manicure
fot. Shutterstock

Pewnie będziecie zaskoczone, ale wiosną i latem 2020 będzie królować manicure, który jest banalny do wykonania, klasyczny, ale jednocześnie efektowny. Zobaczcie, jak zrobić detox manicure!

Zmieniające się trendy nie dotyczą tylko ubrań czy wnętrz domów i mieszkań, ale też pielęgnacji i manicure. Co sezon pojawiają się nowe perełki kosmetyczne, które chętnie testują miłośniczki zdrowej skóry. Co sezon też pojawiają się nowe trendy w malowaniu paznokci.

Niedawno modne były paznokcie przypominające kosmos, a także kwarc. Jeszcze wcześniej chętnie stawiałyśmy na manicure zdobiony kropkami w dolnej części płytki paznokcia. A jakie paznokcie będą królowały wiosną i latem 2020? Będziecie zaskoczeni.

Trendy paznokcie 2020: detox manicure

Wygląda na to, że w ciepłych miesiącach tego roku postawimy na naturalność. Sięgamy po kosmetyki nie zawierające sztucznych substancji. Chętnie też rezygnujemy z mocnego makijażu na rzecz bardzo naturalnego. 

I to samo będzie obowiązywało, jeśli chodzi o nasz manicure. Wiosną 2020 królować będzie bowiem "detox manicure". To nic innego, jak manicure, który łączy w sobie walory zarówno estetyczne, jak i pielęgnacyjne. Są to paznokcie, które tak naprawdę nie wyróżniają się żadnym wymyślnym wzorem ani kolorem. Ale przyciągają uwagę dlatego, że są niezwykle zadbane. A co za tym idzie - bardzo eleganckie.

"Detox manicure" to manicure, w którym chodzi o to, aby odżywić paznokcie, spiłować je na naturalny kształt i pomalować na bezbarwny bądź cielisty kolor. Taki manicure pasuje na każdą okazję, do każdego stroju i nie wymaga zbyt wiele zachodu.

Co o nim sądzicie?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!