Zamknij

Mix match to najmodniejsze paznokcie na zimę 2020! Dla tych pań, które nie lubią nudy

03.11.2020 09:32

Jaki jest najmodniejszy manicure na nadchodzącą zimę 2020? Okazuje się, że postawimy na mix kolorów! To zdecydowanie opcja dla odważnych.

Mix match manicure robiony u makijażystki
fot. Shutterstock

Zima kojarzy nam się z szarością i chłodnymi kolorami. I choć być może aura za oknem będzie na to wskazywać, same możemy nieco rozweselić ten bezbarwny krajobraz swoim wizerunkiem. Najmodniejsze paznokcie na zimę 2020 to te, które będą kolorowe i wesołe. A najmodniejszym manicure będzie... mix match! To połączenie wielu kolorów sprawi, że wszyscy zwrócą na ciebie uwagę, a jednocześnie doda ci pewności siebie i blasku. I choć jest to opcja dla odważnych, z pewnością wiele kobiet zdecyduje się właśnie na takie paznokcie tej zimy.

Zobacz także: Ten manicure wzbudza w ostatnim czasie sporo kontrowersji. Zobaczcie, jak wyglądają negative space jelly nails

Trendy manicure zima 2020: mix match - opcja dla odważnych

Mix match to iście kolorowy manicure, który ma zwracać uwagę. I właśnie na takie paznokcie stawiamy tej zimy!

Chodzi o różne kolory, które można ze sobą łączyć w dowolny sposób. Możesz każdy paznokieć pomalować na inną barwę, zrobić french manicure lub nawet wzorki. Wszystko zależy od twojej inwencji twórczej!

Najważniejsze jest odpowiednie dobranie barw. Ważne, żeby kolory były różne, ale też nieco stonowane. Dlatego doskonale sprawdzą się bardzo modne w tym sezonie odcienie nude oraz pastele.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na klasyczny manicure, hybrydowy, czy może żelowy, w każdej z tych wersji możesz wykonać ten modny manicure na zimę. 

Na jakie kolory ty się zdecydujesz? Poniżej nasze inspiracje

Zobacz także: Paznokcie czerwono-srebrne. Sprawdź nasze inspiracje na różne okazje!

loader

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!