Zamknij

Double french manicure łączy klasykę z odwagą. TOP 10 inspiracji

12.11.2020 12:35

French manicure to już klasyka, ale ten w nowej wersji wymaga prawdziwej odwagi. Takie paznokcie wszystkie będziemy nosić tej zimy! TOP 10 inspiracji.

French manicure pokazany na ocieplanym kubku zimą
fot. Shutterstock

Zima kojarzy nam się z bielą i delikatnością, pomimo siarczystych mrozów panujących na dworze. To właśnie dlatego o tej porze roku często stawiamy na jasne kolory zarówno w garderobie, jak i na paznokciach. Tej zimy również się na to zdecydujemy, a do łask wraca klasyka, jaką jest french manicure. Nie myślcie sobie jednak, że to klasyczny french będzie królował na naszych paznokciach. W tym roku stawiamy na oryginalność, francuski manicure doczekał się bowiem odważnej wersji. Na czym polega double french manicure? Zobaczcie TOP 10 inspiracji. 

Zobacz także: Ten kolor na paznokciach wszystkie będziemy nosić zimą! TOP 10 inspiracji

Trendy manicure zima 2020: double french manicure to hit sezonu

Manicure, który będzie królował zimą na naszych paznokciach, to prawdziwe połączenie klasyki i odwagi. Idealnie sprawdzi się na dłoniach kobiet, które nie boją się eksperymentów. 

Double french manicure to podwójny francuski manicure, który możecie zrobić na różne sposoby. Najpopularniejszą opcją jest namalowanie białych kreseczek na bezbarwnym lakierze na górze i dole płytki. Wówczas twoje paznokcie będą wyglądały jak przy zastosowaniu efektu lustrzanego odbicia. 

Tego typu podwójny french manicure możecie zrobić także, malując kreski pod sobą, z delikatną przerwą lub bez niej, jeżeli używacie różnych kolorów. Pamiętajcie bowiem, że paznokcie we francuskim stylu obecnie można wykonać także przy użyciu różnych barw, nawet tych najbardziej wyrazistych, tworząc np. neon french manicure

Double french można wykonać także z efektem babyboomer. Na górze robicie typowe dla niego łączenie, a na dole, przy samych skórkach, malujecie kreskę. 

Trendy manicure zima 2020: double french manicure - TOP 10 inspiracji

Przedstawiamy TOP 10 inspiracji na double french manicure. Które paznokcie podobają ci się najbardziej? 

Zobacz także: Mix match to najmodniejsze paznokcie na zimę 2020! Dla tych pań, które nie lubią nudy

loader

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!