Zamknij

Oat milk nails to idealna alternatywna dla klasycznego french manicure. Zobacz, jak wygląda

13.11.2020 11:30
manicure
fot. Shutterstock

Oat milk nails to manicure, który króluje wśród aktualnych trendów w stylizacji paznokci. Zobaczcie, jak wyglądają paznokcie w kolorze mleka owsianego. Podpowiemy wam, jak uzyskać najlepszy rezultat.

W ostatnich latach wśród trendów w stylizacji paznokci pojawiło się dużo kolorowych propozycji, takich jak mix match manicure, złoty manicure czy paznokcie czarno-srebrne. Jednak w dobie koronawirusa coraz większą popularnością cieszą się naturalne stylizacje. Teraz na topie są paznokcie w kolorze owsianego mleka. Zobaczcie, jak prezentują się oat milk nails.

Trendy manicure zima 2020/2021: oat milk nails

Obecnie w branży beauty prym wiedzie naturalność i wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo to się nie zmieni. Ta tendencja widoczna jest też w świecie stylizacji paznokci. Ostatnio zrezygnowałyśmy z krzykliwych lakierów i postawiłyśmy na delikatność. Doskonale w ten trend wpisuje się manicure w kolorze owsianego mleka, którego pomysłodawczynią jest manikurzystka gwiazd, Fariha Ali.

Oat milk nails przypomina nieco french manicure, lecz uzyskuje się go inną metodą. Zamiast przezroczystych przedłużeń manikiurzystka odtworzyła naturalne końcówki przy użyciu białego żelu. Na koniec pokryła całe płytki przeźroczystym lakierem do paznokci. Internautki zachwycają się tym pomysłem.

Ten efekt uzyskałam przy pomocy żelu, a nie przezroczystych przedłużeń. Parę lat temu robiłam przezroczyste, białe paznokcie, które nazwałam almond milk nails, które okazały się wielkim hitem. Stwierdziłyśmy, że to będzie ich wersja na rok 2020 - powiedziała Fariha Ali w wywiadzie z "Allure".

Jak oceniacie ten efekt?

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!