Zamknij

Szylkretowe paznokcie to hit jesieni i zimy 2020/2021! Zobacz, jak wyglądają

22.10.2020 12:27
Manicure
fot. Shutterstock

Szylkretowe paznokcie to hit nadchodzących miesięcy! Jak wygląda ten elegancki i modny manicure?

Szylkretowe paznokcie będą królowały wśród trendów manicure na jesień i zimę 2020/2021. Są eleganckie, pasują do wszystkiego, a w dodatku robią niezłe wrażenie. Co ciekawe, nawiązują też do zwierzęcych motywów, które modne były w poprzednich sezonach!

Jak wyglądają szylkretowe paznokcie i dlaczego warto sprawić sobie taki manicure na jesień i zimę 2020/2021? Podpowiadamy!

Trendy manicure jesień-zima 2020/2021: szylkretowe paznokcie

Szylkretowe paznokcie to manicure, który już jakiś czas temu opanował media społecznościowe. Szczególnie użytkowniczki Instagrama wymieniają się chętnie zdjęciami swoich paznokci pomalowanych w ten efektowny sposób.

Nazwa tego manicure może nam się słusznie kojarzyć z motywem, który często pojawia się w przypadku oprawek okularów czy biżuterii - np. kolczyków. Szylkretowe paznokcie to takie, które wyglądają jak pancerz żółwia szylkretowego. Ten manicure jest bardzo oryginalny i niezwykle elegancki. Sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i do pracy, czy na imprezę.

W sieci znajdziecie sporo inspiracji dotyczących tego, jak powinny wyglądać szylkretowe paznokcie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Instagrama hasztag "tortoiseshellnails". Zrobienie takiego manicure wymaga trochę wprawy, ale dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, stworzono naklejki na paznokcie właśnie z szylkretowym wzorem.

Jak wam się podoba to rozwiązanie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!