Zamknij

Ten manicure wzbudza w ostatnim czasie sporo kontrowersji. Zobaczcie, jak wyglądają negative space jelly nails

21.10.2020 12:45
Paznokcie
fot. Shutterstock

Negative space jelly nails wyglądają efektownie, ale też nie wszystkim przypadły do gustu. Na czym polega manicure, który powraca do nas jesienią 2020?

Negative space jelly nails to najmodniejszy manicure jesieni 2020. I jednocześnie jeden z tych, który wzbudza kontrowersje. Na czym polega i dlaczego wywołał aż taką dyskusję? Koniecznie zobaczcie, jak wyglądają paznokcie negative space jelly. Królują one już od jakiegoś czasu i wygląda na to, że jeszcze trochę z nami zostaną.

Trendy manicure 2020: negative space jelly nails

Już jakiś czas temu pisałyśmy o negative space nail art, czyli sposobie malowania paznokci, który podbijał serca kobiet wiosną 2020 roku. Największą zaletą tego manicure jest fakt, że wygląda on bardzo naturalnie. Negative space nail art to paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem, na który tylko w niektórych miejscach nakłada się kolory lakier.

Najważniejsze w tym manicure jest to, że jest on naturalny, szybki i trwały. W dodatku wykorzystuje naturalną płytkę paznokcia. Do tego wszystkiego pasuje do wielu stylizacji i wygląda efektownie.

Z kolei negative space jelly nails to wariacja na temat manicure, który nosiłyśmy wiosną i latem 2020 roku. Czym się różni od metody malowania paznokci sprzed kilku miesięcy? Wciąż polega na pomalowaniu naturalnej płytki tylko w niektórych miejscach kolorowym lakierem, ale też opiera się na naturalnej bardzo długiej płytce paznokcia.

Takie paznokcie wyglądają naturalnie, ale ich długość może sprawić, że spotkamy się z pytaniami, czy są przedłużone. Co sądzicie o takim manicure?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.