Zamknij

Crocodile Nails to najmodniejszy manicure nadchodzących miesięcy. Wygląda jak skóra krokodyla!

14.04.2020 14:25
Manicure
fot. Shutterstock

W najmodniejszym manicure na wiosnę i lato 2020 nie chodzi o kolor, ani nawet o wzór. Tym razem liczy się faktura! Zobaczcie, jak wyglądają "crocodile nails"!

Niedawno pisałyśmy o tym, że znów modne są paznokcie zdobione "zwierzęcym" wzorem. Wszelkiego rodzaju "panterki", cętki, lampasy jeszcze parę miesięcy temu święciły triumfy. Później przyszedł czas na minimalizm w kwarantannowym wydaniu - liczył się manicure w postaci zadbanej płytki paznokcia, niekoniecznie z wykorzystaniem lakieru.

Tym razem jednak dotarł do nas nowy trend! Wiosną i latem 2020 roku z pewnością pokochają go miłośniczki mody. Mowa o tzw. "Crocodile Nails". Ich urok polega nie na kolorze i wzorze, tylko na fakturze lakieru!

Trendy manicure 2020: crocodile nails

Nadchodzące miesiące upłyną nam pod znakiem trendu, jakim jest "crocodile nails". Uważajcie jednak na tę nazwę - może was zmylić! "Crocodile Nails" kojarzą się nam z wzorem w postaci skóry węża. Ten "print" króluje bowiem od kilku sezonów w modzie - są nim zdobione ubrania, ale też akcesoria takie, jak torebki czy buty.

Jednak "Crocodile Nails" to zupełnie co innego niż manicure we wzór skóry krokodyla. To tak naprawdę paznokcie, których faktura przypomina skórę krokodyla. Chodzi zatem o to, aby były one nieco "chropowate". To właśnie sprawi, że wpiszą się one w dominujący trend.

"Crocodile Nails" jeszcze modniejsze będą jeśli zdecydujemy się je zrobić w kolorach zielonym, brązowym, czarnym bądź szarym, które kojarzą nam się ze skórą tych majestatycznych gadów. A jak w rzeczywistości wygląda taki manicure? Oto kilka inspiracji!

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!