Zamknij

Ten manicure podbija Instagram. Zobacz, jak wyglądają "caramel nails"!

01.06.2020 14:53
Manicure
fot. Shutterstock

Ten manicure robi prawdziwą furorę w mediach społecznościowych. I trzeba przyznać, że wygląda bardzo... apetycznie!

Wydawać by się mogło, że wszelkie kolory "ziemi" zarezerwowane są dla pory roku, jaką jest jesień. Jednak nic bardziej mylnego! Beżowe paznokcie, manicure w kolorze nude tak naprawdę na stałe wszedł do naszego repertuaru.

I choć wiosna i lato często kojarzą nam się z jaskrawymi bądź pastelowymi barwami, nie oznacza to, że nie można spróbować czegoś innego. Wiosną i latem 2020 triumfuje trend w postaci jednego z kolorów "ziemi". Mowa o "caramel nails"!

Trendy manicure 2020: caramel nails

W tym sezonie zamiast standardowych "nude nails" nosimy "caramel nails". Jak sama nazwa wskazuje jest to manicure w kolorze karmelowym. Może być on nieco ciemniejszy albo bardziej złoty. Niezależnie od tego, który odcień karmelu wybierzemy, każdy będzie wyglądał bardzo apetycznie.

Można śmiało powiedzieć, że w tym sezonie "caramel nails" zastąpią z powodzeniem neutralne kolory paznokci i nie będziemy się z tą barwą rozstawać. Idealnie pasuje ona do skóry lekko muśniętej słońcem. Fajnie też będzie "podkręcać" nawet najbardziej klasyczną stylizację.

Jak wyglądają "caramel nails"? Oto kilka inspiracji prosto z Instagrama.

Ten projekt robi prawdziwą furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują tu znane gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!