Zamknij

Confetti Nails - najmodniejsze paznokcie na sylwestra i końcówkę roku!

23.12.2019 13:50

Zastanawiasz się, jak podkręcić sylwestrowy look? Postaw na oryginalne paznokcie! Zobacz, jak wyglądają Confetti Nails, które królują w tym roku!

Confetti Nails
fot. Shutterstock

Impreza sylwestrowa wymaga odpowiedniego przygotowania. To jedyna noc w roku, kiedy chcemy wyglądać naprawdę wyjątkowo. Dlatego prócz oryginalnej kreacji, ładnie ułożonych włosów i pięknego makijażu, powinniśmy zaprezentować równie ładny manicure!

Jakie paznokcie sylwestrowe królują pod koniec 2019 roku? To tzw. Confetti Nails! Zobaczcie, jak wyglądają!

Trendy manicure 2019/2020: confetti nails

W tym sezonie królują tzw. Confetti Nails. To ukłon w stronę miłośniczek minimalizmu, ale jednocześnie oryginalnych rozwiązań. Dotychczas zabawa sylwestrowa wiązała się dla nas z takimi trendami, jak wszechobecny srebrny kolor, brokat, cekiny. A teraz upłynie pod znakiem konfetti. 

W jaki sposób zrobić Confetti Nails? Wystarczy pokryć płytkę paznokcia przezroczystym lakierem, a następnie nałożyć na paznokieć kilka drobinek konfetti. Można to zrobić na każdym paznokci, na co drugiej płytce albo na jednym paznokciu u każdej dłoni.

Bez względu na to, którą opcję wybierzemy, takie paznokcie z pewnością sprawdzą się na imprezie sylwestrowej! Oto kilka inspiracji. 

loader

Jeżeli nie podobają ci się Confetti Nails, wypróbuj inny manicure na sylwestra! Oto propozycje, które przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie.