Zamknij

Modny manicure na sierpień 2020! Gwiazdy już go pokochały i podbija Instagrama

30.07.2020 13:01
Młoda dziewczyna z białymi paznokciami, w jeansowych spodenkach i białej bluzce vintage
fot. Shutterstock

Ten manicure pokochały gwiazdy! Jest hitem Instagrama i doskonale sprawdzi się na dalszą część lata 2020.

Moda nieustannie ewaluuje. W związku z tym to, co było modne w pierwszej części lata, może się zmienić w jego drugiej połowie. Nic więc dziwnego, że wraz z początkiem sierpnia nadchodzi zupełnie nowy trend w stylizacji paznokci. Jest on nieco bardziej klasyczny, niż te pazurki, które nosiłyśmy do tej pory, ale pięknie podkreśla opaleniznę i pasuje niemal do każdej stylizacji. W dodatku pokochały go już gwiazdy i jest coraz popularniejszy na Instagramie! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Paznokcie tie-diy są największym hitem lata 2020! Zainspiruj się

Trendy lato 2020: ten manicure pokochały gwiazdy! To hit Instagrama

Białe paznokcie nie od dziś są obecne w trendach manicure, ale niemal co roku wracają w drugiej połowie lata!

Przede wszystkim chodzi o to, że takie paznokcie pięknie podkreślają naszą opaleniznę, którą uda nam się utrwalić po wakacjach. W dodatku pasują niemal do każdej stylizacji - zarówno tej letniej, kolorowej, jak i tej bardziej eleganckiej, gdy wracamy do obowiązków.

Ten manicure pokochała już Victoria Beckham, która niedawno zaprezentowała go na Instastory. Ale nie tylko ona uwielbia tego typu paznokcie! Ten manicure podbija już powoli całego Instagrama!

Trudno się dziwić. Zwłaszcza, że w tym roku o wiele chętniej stawiamy na naturalność i klasykę. Pamiętajcie jednak, że w tym przypadku najważniejszy jest kształt paznokcia. Nie do każdego bowiem pasuje jasny odcień. Najlepiej prezentuje się on na długiej i kwadratowej płytce. 

Zobacz także: To najgorętszy manicure lata 2020. Zobacz, jak wygląda "łąka na paznokciach"

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!