Zamknij

Wraca moda na paznokcie w stylu "glazed donut". Kocha je Hailey Biebier

Paulina Kopec
03.10.2022 10:59

Jesienią często myślimy o tym, by odświeżyć swój look. Bardzo chętnie wybieramy nowe fryzury lub malujemy paznokcie w modny sposób. Jeśli chcecie być na topie, możecie postawić na manicure typu "glazed donut" w nowej wersji. Uwielbia go Hailey Biebier.

Heiley Biebier
fot. Domine Jerome/ABACA/Abaca/East News

Wielokrotnie, gdy próbujemy znaleźć inspirację do stworzenia nowego looku sezonowego, zaglądamy na konta znanych osób w mediach społecznościowych. Od kilku lat na topie jest m.in. modelka Hailey Biebier, która uwielbia modne fryzury, ubrania i manicure. Okazuje się, że jeden z jej ulubionych stylów malowania paznokci wraca do mody w ulepszonej wersji.

Zobacz także: Patent nails to bardzo elegancki manicure. Te paznokcie są hitem jesieni i zimy 2022

Trendy jesień 2022: paznokcie typu "glazed donut" w nowej odsłonie

Jeśli uwielbiacie malować paznokcie w wyjątkowy sposób, ale nie macie pomysłu na modny manicure, mamy dla was świetną propozycję. Mowa o rozwiązaniu, na które stawia m.in. Heiley Biebier. Wcześniej nazywano je "glazed donut", dziś jednak ewoluowało ono do "chocolate glazed donut".

Okazuje się, że wspomniany trend będzie królował jesienią. Aby osiągnąć efekt w stylu znanej modelki, należy pokryć płytki paznokci odcieniem karmelowego brązu i obsypać je opalizującym pyłkiem. Te ciepłe połączenia mają kojarzyć się z aktualnym sezonem.

Paznokcie "chocolate glazed donut" wyglądają niczym zrobione z lukru. Kojarzą się ze słodkim smakiem czekolady, toffi, cynamonu i piernika. To, jak prezentuje się w nich Heiley, można zobaczyć m.in. na Instagramie.

Paznokcie "chocolate glazed donut" hitem na TikToku 

Paznokcie w stylu "chocolate glazed donut" można zobaczyć również na TikToku. Hailey Biebier opublikowała tam krótkie nagranie, na którym dokładnie widać jej dłonie. Nietrudno się domyślić, że tej jesieni wiele kobiet pójdzie w ślady modelki i postawi na identyczny odcień. 

Gwiazda zwraca uwagę na to, że z takim manicure jest idealnie przygotowana na nowy sezon. Wiele jej obserwatorów zachwyca się odświeżoną odsłoną "glazed donut" i nie szczędzi pozytywnych komentarzy pod zdjęciami i filmem. 

loader
Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock