Zamknij

Stylistka paznokci o tym, co brzydzi ją w klientkach. Przedstawiła to bardzo obrazowo

18.08.2022 11:28

Mówi się, że piękne paznokcie są wizytówką kobiety. Niektóre panie jednak o tym zapominają - zwłaszcza gdy udają się na profesjonalny manicure.

Stylistka paznokci o tym, co brzydzi ją w klientkach. Nie przebiera w słowach
fot. Shutterstock

Każda kobieta lubi mieć zadbane dłonie i piękne paznokcie. Są one jednak wyjątkowo narażone na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Gdy mamy lakier na paznokciach, często nie widać, że zbiera się pod nimi brud. Jest on zauważalny dopiero w momencie, gdy ściągniemy kosmetyk z płytki. O ile same wykonujemy swój manicure, nie ma aż takiego problemu. Gdy jednak wybieramy się na profesjonalną stylizację w salonie kosmetycznym, powinnyśmy uważać na to, jak prezentują się nasze paznokcie. W przeciwnym razie możemy najeść się wstydu. 

Zobacz także: Maniciurzystka pokazała zniszczone paznokcie swojej klientki. Nic brzydszego dziś nie zobaczycie

Stylistka paznokci o tym, co brzydzi ją w klientkach. Nie przebiera w słowach

Portal papilot.pl dotarł do nagrania tiktokerki @studiogingernails. Kobieta na co dzień zajmuje się profesjonalną stylizacją paznokci. Zdradziła, z czym przychodzi jej się mierzyć w niektórych sytuacjach.

Okazuje się, że są klientki, które regularnie przychodzą do niej z brudem pod paznokciami. Tiktokerka przyznała, że jest to rzecz, która brzydzi każdą manicurzystkę. W nagraniu zacytowała niektóre wypowiedzi swoich klientek. 

"No dzień dobry, dzień dobry, pani się nie przejmuje, to nie brud, to ziemia, bo na działce byłam", "A tu to mielone mam, bo wczoraj obiad robiłam, także jakby mi pani mogła wydłubać", "Coś zielonego? Nie, to pewnie awokado, to mi pani wydłubie, bo to sprzed dwóch dni", "Spokojnie, nie zacięła mnie pani, to tylko pomidory z wczoraj, bo pizzę robiłam" - powiedziała tiktokerka, udając swoje klientki. 

Internautka w swojej wypowiedzi nie przebierała w słowach. W dalszej części filmu postanowiła być jeszcze bardziej obrazowa. 

Czy wy, jak idziecie do ginekologa, to prosicie go, żeby was tam na dole umył, czy już czyste przychodzicie? Albo jak idziecie do dentysty, to mówicie: „Pan mi wymyje ząbki, bo nie zdążyłam”? Serio dziewczyny, trochę szacunku. My nie jesteśmy od tego, żeby wam myć ręce, tylko wykonać paznokcie. A to waszym obowiązkiem jest przyjść z czystymi dłońmi - dodała tiktokerka. 

Niektórzy internauci uważają jednak, że kobieta przesadza. 

Zobacz także: Tiktokerka pokazała, co dzieje się z rzęsami, gdy źle zmyjemy makijaż. Można jednak temu zaradzić

Kobiety przychodzą do kosmetyczki z brudnymi paznokciami

Internauci, którzy skomentowali filmik tiktokerki, są podzieleni w opiniach. Niektórzy uważają, że stylistka jest od tego, żeby dobrze oczyścić paznokcie. 

Jako florystka zawsze mam zjechane od pracy i liczę na ogarnięcie przez stylistkę. Nie wszystko da się domyć ręcznie...
 
Niestety jak pracuję w ziemi, to czasem wejdzie tak w paznokcie, np. pod hybrydę, że naprawdę nie da się tego doczyścić w domu bez spiłowania. 
 
Ja raz nie pomyślałam i robiłam babeczki z jagodami, potem nie mogłam tego zmyć i niestety poszłam tak na paznokcie.

Większość internautów przyznaje jednak rację tiktokerce. Ich zdaniem kobiety, które przychodzą na manicure z brudnymi paznokciami, powinny się wstydzić.

Boję się osób, których to nie brzydzi. 
 
Święta prawda, popieram. 
 
Ja to się dziwię, że w ogóle trzeba o tym mówić. 

A co wy sądzicie na ten temat? 

Zobacz także: "Brudne paznokcie" to hit 2022 roku. Zobacz, na czym polega ten trend

loader
Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: papilot.pl/TikTok