Zamknij

Chcesz mieć ładne wzorki na paznokciach? Wypróbuj spider gel

04.02.2020 08:59
Spider gel manicure
fot. Shutterstock

Spider gel to produkt, dzięki któremu zrobisz ładne wzorki na paznokciach. Jak działa spider gel i dlaczego warto go kupić?

Znudził ci się jednolity manicure? To świetnie się składa, bo teraz króluje zupełnie inny rodzaj malowania paznokci. Teraz modne są wzorki na paznokciach, które robimy za pomocą spider gel.

Ten innowacyjny produkt pozwala oryginalnie pomalować paznokcie - i nie trzeba do tego wyjątkowych umiejętności. Jak stosować spider gel i jak działa?

Spider gel - nowy trend

Spider gel to produkt, który jest dostępny na rynku od niedługiego czasu. Ale zdecydowanie usprawnia on robienie manicure. Dzięki niemu możemy zrobić na paznokciach wzorki w zaledwie kilka sekund!

Wszystko dlatego, że spider gel ma gęstą konsystencję, którą łatwo się nakłada na paznokcie. Idealnie sprawdzi się on w stylizacji paznokci hybrydowych. Jak działa spider gel i jak go wykorzystać?

Spider gel - jak używać

Używanie produktu, jakim jest spider gel, jest bardzo proste. Przyda nam się do tego cienki pędzelek albo sonda. Najlepiej wykorzystać spider gel do manicure hybrydowego. Jak go nałożyć?

Najpierw robimy standardowy manicure hybrydowy - zaczynamy od odpowiedniego przygotowania płytki paznokcia, następnie nakładamy bazę, którą utwardzamy pod lampą do hybryd. Później nakładamy dwie warstwy wybranego przez nas lakieru - każdą z nich utwardzamy. Dopiero w tym momencie możemy przejść do użycia spider gel.

Niewielką ilość specyfiku nakładamy na sondę lub pędzelek, a później przeciągamy od jednego punktu płytki do drugiego, tworząc charakterystyczny odcinek. Jeżeli linia jest zbyt cienka, możemy nałożyć jeszcze drugą. Całość utwardzamy lampą.

Spider gel - zalety

Spider gel sprawia, że robienie manicure z wzorkiem jest jeszcze prostsze niż było. Sam produkt ma wiele zalet:

  • łatwo się go nakłada
  • jest rozciągliwy, dzięki czemu łatwo zrobić nim linię od punktu A do punktu B
  • spider gel jest kryjący - wystarczy jedna linia, aby wzór był widoczny

Spider gel - inspiracje

Spider gel to cudowny produkt, za pomocą którego możemy zrobić perfekcyjne linie na paznokciach czy też geometryczne wzorki. Ten prosty w użyciu specyfik pokochały kobiety na całym świecie. I staje się on coraz popularniejszy. Stylizacja przy jego pomocy jest banalnie prosta, a w dodatku daje spektakularne efekty. Nic dziwnego, że na manicure z jego wykorzystaniem decyduje się coraz więcej kobiet.

Wystarczy rzucić okiem na zdjęcia zamieszczane na Instagramie, aby uświadomić sobie, jak wiele kobiet wypróbowało już spider gel na sobie. Nie macie pomysłu na to, jak pomalować paznokcie z jego użyciem? Poniżej garść inspiracji!

Masz ochotę zaszaleć z manicure? Koniecznie wypróbuj wzorki na paznokcie! Które z nich są najmodniejsze? Zobaczcie!