Zamknij

Poszła do kosmetyczki na manicure. Nie takiego efektu się spodziewała

23.05.2022 11:47
Poszła do kosmetyczki na manicure. Nie takiego efektu się spodziewała
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna tiktokerka po zniesieniu restrykcji związanych z koronawirusem postanowiła odświeżyć swój wygląd. W tym celu wybrała się do salonu kosmetycznego. Efekt stylizacji paznokci daleki był jednak od jej oczekiwań. 

Mówi się, że dłonie to wizytówka kobiety. Dlatego wiele pań regularnie odwiedza salony kosmetyczne i robi sobie modny manicure. Warto jednak wybierać wyłącznie sprawdzone miejsca. W przeciwnym wypadku końcowy efekt stylizacji może być daleki od naszych oczekiwań. Jakiś czas temu pisaliśmy o Emii Ervine, której paznokcie po manicure - według internautów - wyglądały tak, jakby przykleiła do nich taśmę klejącą. Ostatnio z kolei na nieudaną wizytę w salonie poskarżyła się tiktokerka @lovenathanaelbabyboutiqu.

Poszła do kosmetyczki na manicure. Nie takiego efektu się spodziewała

Historię tej tiktokerki opisał portal wp.pl. Kobieta zdradziła, że w związku z pandemią koronawirusa przez dwa lata nie była u kosmetyczki. Kiedy jednak władze poluzowały restrykcje, dziewczyna postanowiła odświeżyć swój wygląd. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że szybko pożałuje tej decyzji. 

Tiktokerka chciała mieć modny manicure, który jest hitem tego sezonu. W krótkim nagraniu pokazała, na jakim wzorze dokładnie jej zależało. Kobieta marzyła o beżowych paznokciach, na których gdzieniegdzie miały być białe, nieregularne linie. Efekt końcowy stylizacji daleki był jednak od jej oczekiwań.

Zobacz także: Konturowanie paznokci optycznie wydłuża płytkę i wyszczupla dłonie. Na czym polega ten manicure?

Przede wszystkim paznokcie tiktokerki były niestarannie spiłowane. Widać też, że kosmetyczka nałożyła za grubą warstwę lakieru. Ich kolor oraz wzór również nie przypominał tego ze zdjęcia.

Obejrzyj do końca, nie pożałujesz. Zgadnij, ile kosztowało mnie to arcydzieło - brzmi opis nagrania.

Pokazała paznokcie po manicure. "Powiedz, że za to nie zapłaciłaś"

Nagranie kobiety natychmiast obiegło sieć i stało się viralem. Użytkownicy sieci nie kryli zdziwienia. Jedna tiktokerka napisała, że wygląda to tak, jakby to kosmetyczka od dwóch lat nie robiła paznokci, a ona ona. Inna skomentowała, że ma nadzieję, że bohaterka wideo za to nie zapłaciła.

Pojawiły się też głosy, że tiktokerka nie powinna być zaskoczona, skoro poszła do randomowego salonu. 

A wy miałyście kiedyś nieudaną stylizację paznokci?

Zobacz także: Biały mat to najmodniejsze paznokcie wiosny i lata 2022. TOP 10 inspiracji

Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/wp.pl/tiktok