Zamknij

Jak wyglądają paznokcie biscuit? Zobacz, jak je łatwo zrobić!

10.02.2020 14:59
Paznokcie biscuit
fot. Shutterstock

Paznokcie biscuit to jeden z ulubionych trendów kobiet, które cenią sobie minimalizm i uniwersalność. Jak wyglądają paznokcie biscuit? Zobaczcie, do czego je nosić.

Paznokcie biscuit zawdzięczają swoją nazwę lakierowi hybrydowemu marki Semilac. To właśnie ta firma wyprodukowała lakier w kolorze "biscuit", z którym nie rozstają się fanki paznokci hybrydowych.

Jest to uniwersalny lakier, który pasuje do wszystkiego i nadaje się na każdą okazję. Jak wyglądają paznokcie biscuit i dlaczego na pewno je pokochacie? Zobaczcie.

Paznokcie biscuit - ulubiony trend minimalistek

Paznokcie biscuit to ulubiony trend minimalistek. To tak naprawdę paznokcie w kolorze jasnego beżu wpadającego w blady róż. Wydawać by się mogło zatem, że większość kobiet choć raz miała taki manicure. Dlaczego?

  • jest on minimalistyczny i uniwersalny
  • pasuje na wiele najróżniejszych okazji
  • łatwo go zrobić

Paznokcie biscuit nie odwracają uwagi od stroju, ale sprawiają, że nasze dłonie wyglądają estetycznie. Zadbane dłonie to podstawa u każdej kobiety. Szczególnie jeśli jesteśmy zmęczone wyrazistymi kolorami czy wzorami. Wówczas chętniej decydujemy się właśnie na paznokcie biscuit, nude czy utrzymane w tej stylistyce.

Dlaczego warto nosić paznokcie biscuit

Paznokcie biscuit to manicure, który bardzo zbliżony jest kolorem do naturalnego koloru płytki paznokcia. Dlatego też jest trwały i sprawia, że wyglądamy estetycznie. Nawet jeżeli taki manicure odpryśnie, nie będzie to tak zauważalne, jak w przypadku ciemnych lakierów.

Paznokcie biscuit przy użyciu lakieru hybrydowego marki Semilac to ponadczasowa, uniwersalna i klasyczna propozycja dla każdego. To jeden z podstawowych rodzajów manicure - obok eleganckiej czerwieni i głębokiej czerni, która sprawdza się w trakcie imprez.

Taki manicure cieszy się popularnością szczególnie w połączeniu z hybrydą. Dzięki zastosowaniu takiego sposobu malowania paznokci, możemy cieszyć się manicure przez długi czas - utrzyma się on nawet do dwóch dni. Później warto je uzupełnić, gdyż widać już na nich odrosty.

Manicure z użyciem lakierów w kolorze jasnego różu czy beżu sprawdzi się nie tylko do pracy, ale też na randkę, na imprezę i w dniu... ślubu! Nie wiesz jeszcze na jakie paznokcie biscuit się zdecydować? Mogą one być pomalowane jednolicie na ten sam kolor, ale możesz też uczynić z tego koloru podstawę do oryginalnych wzorków czy ozdób. Wypróbuj też paznokcie biscuit w zestawieniu z jednym paznokciem u każdej dłoni w mocniejszym, kontrastowym kolorze.

Paznokcie biscuit - inspiracje

Jakie paznokcie biscuit nosimy w tym sezonie? Czym je urozmaicamy? Oto kilka propozycji paznokci biscuit znalezionych na Instagramie. Wygląda na to, że są one bardzo popularne.

Znudziły ci się jednolite paznokcie i masz ochotę na nieco bardziej oryginalny manicure? Wypróbuj sprawdzone wzorki na paznokcie. Poznaj te najmodniejsze!