Zamknij

Negative-Space Nail Art - oto najpopularniejsze paznokcie na Instagramie. Pokochały je także gwiazdy!

12.03.2020 10:49
Paznokcie
fot. Shutterstock

Ten manicure lansuje sama Kendall Jenner! Zobaczcie, jak wyglądają "negative-space nail art" i dlaczego nosimy je wiosną i latem 2020 roku!

Jeszcze niedawno pisałyśmy o tym, że bardzo modne są paznokcie w zwierzęcy print. Wszystko dlatego, że wszelkie rodzaju pręgi i cętki podbiły serca miłośniczek mody, a także projektantów znanych domów mody. 

Wygląda na to, że zwierzęcy wzór teraz ustępuje zupełnie nowemu rodzajowi manicure. Wiosną i latem 2020 roku będziemy nosić "negative-space nail art"! Jak wyglądają takie paznokcie?

Negative-Space Nail Art - najpopularniejsze paznokcie na Instagramie

Negative-Space Nail Art to paznokcie, które już pokochały gwiazdy. Jeszcze do niedawno stawiały one na wzory kojarzące się z kwarcem albo kosmosem, o których też wam pisałyśmy. Tym razem jednak stawiają na prostotę.

W nadchodzącym sezonie będziemy nosić manicure, który jest prosty, szybki i bardzo efektowny. Na czym polega metoda malowania "negative-space nail art"? To nic innego, jak paznokcie pomalowane bezbarwnym lakierem, na który tylko w niektórych miejscach nakłada się kolory lakier. 

Takie paznokcie nosi już Kendall Jenner, która jakiś czas temu zaprezentowała je w wersji bezbarwnej z delikatnymi jasnozielonymi kropkami. To idealny manicure dla osób, które nie chcą zbyt często pojawiać się w salonach kosmetycznych. Nie zepsuje się zbyt szybko, a odrost nie będzie na nim zbyt widoczny.

Jak wam się podoba takie rozwiązanie?

Jakie błędy popełniamy w pielęgnacji cery? Oto 10 tych najpopularniejszych. Lepiej ich nie powtarzać!