Zamknij

Twoje paznokcie wyglądają w ten sposób? Mężczyźni twierdzą, że budzą w nich odrazę

18.02.2021 09:55
Dziewczyna prezentuje ukochanemu facetowi swoje paznokcie
fot. Shutterstock

Niektóre paznokcie wyjątkowo podobają się mężczyznom, są też jednak takie, które budzą w nich odrazę. Jaki manicure nie przypadnie do gustu twojemu facetowi?

Każda z nas ma swój gust, jeżeli chodzi o manicure. Jedne paznokcie podobają nam się bardzo, inne są dla nas wręcz odrażające. Nic więc dziwnego, że również panowie mają pod tym względem swoje upodobania. Każdy z nich potrafi wskazać, jakie paznokcie u jego partnerki są ładne, a które go brzydzą. Skupmy się na moment na tej drugiej kategorii. Okazuje się, że wielu panów przedstawia konkretne przywary kobiet, jeżeli chodzi o manicure. I szczerze? Nie dziwimy się, że akurat to im się nie podoba. 

Zobacz także: Jaka długość paznokci jest idealna? Wskazali ją... mężczyźni

Najbrzydsze paznokcie zdaniem mężczyzn. Budzą w facetach odrazę

Często zastanawiamy się, co sprawia, że mężczyźni są nami zainteresowani lub wręcz przeciwnie. Sporą rolę odegrać tu może nasz manicure.

Portal Papilot.pl przedstawił różne upodobania facetów odnośnie damskich paznokci. Okazuje się, że niektórych rzeczy wręcz nie mogą znieść. 

O ile nam się wydaje, że doczepiane, długie paznokcie są seksowne, mężczyźni nie do końca są do nich przekonani. Zwłaszcza gdy nasz manicure za bardzo odbiega od natury. Podobnie rzecz ma się do zbyt ostro wypiłowanych paznokci, które wręcz ich przerażają.

To jednak nie wszystko. Myślę, że większość z was zgodzi się z opinią mężczyzn, że zbyt jaskrawe paznokcie z tandetnymi wzorkami nie wyglądają estetycznie. A już najgorzej, gdy każda płytka jest pomalowana inaczej. Panowie wolą klasykę, a jeżeli już musisz postawić na ozdoby, postaraj się, żeby były dziewczęce. Dobrze pod tym względem sprawdzą się np. perły na paznokciach.

Na koniec coś, czego wszyscy nie lubimy - nieestetyczne, obdrapane, połamane paznokcie z odrostami. One po prostu nie wyglądają ładnie i nie chodzi już wyłącznie o męski gust. 

Zobacz także: 3 typy kobiecych sylwetek, które podobają się facetom. Nie mogą się im oprzeć

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.

Źródło: Papilot.pl