Zamknij

Oto najgorsze trendy w manicure. Wyglądają okropnie i są niepraktyczne!

12.11.2020 15:52

W tym roku poznałyśmy dużo zaskakujących trendów w manicure, ale nie każdy z nich zdobył naszą przychylność. Poznajcie listę najgorszych pomysłów. Nie dość, że są niepraktyczne, to jeszcze wyglądają fatalnie.

manicure
fot. Shutterstock

Lubicie śledzić trendy w manicure? Jeśli tak, to z pewnością doskonale znacie najmodniejsze propozycje tego roku. Choć wśród nich znalazło się sporo ciekawych rozwiązań, to jednak nie zabrakło tych, o których wolałybyśmy jak najszybciej zapomnieć. Oto najgorsze trendy w manicure 2020 roku.

Najgorsze trendy w manicure 2020

W tym roku wielokrotnie przecierałyśmy oczy ze zdumienia na widok niektórych trendów w stylizacji paznokci. Wiele z nich wymaga mnóstwo pracy, jednak efekt stylizacji, delikatnie mówiąc, nie zachwyca.

Na naszej liście najgorszych trendów w manicure 2020 roku znalazły się m.in. paznokcie przypominające efekt krokodylej skóry (crocodile print nails), paznokcie z efektem 3D, negative space jelly nails, a nawet manicure nawiązujący do kaczych stópek (duck feet nails).

Tego rodzaju stylizacje paznokci wyglądają nieestetycznie i są bardzo niepraktyczne, ponieważ bardzo szybko mogą ulec zniszczeniu podczas wykonywania codziennych czynności. Jeżeli zastanawiałyście się nad nowym manicure, dla własnego dobra nie inspirujcie się poniższymi pomysłami.

loader

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.