Zamknij

Fruity nails to manicure idealny na wiosnę i lato 2021. Doda barw twojej stylizacji

21.04.2021 14:30
Pastelowe fruity nails z printem arbuzowym na damskich dłoniach, które są położone na drewnianym stole
fot. Shutterstock

Wiosną i latem uwielbiamy stawiać na barwne paznokcie. Fruity nails, które podbijają Instagram, będą największym hitem najbliższych miesięcy.

Uwielbiamy delikatne paznokcie, ale wiosną i latem lubimy stawiać także na wyraziste kolory. Przede wszystkim jeżeli chodzi o manicure. Z użyciem mocnych barw można zrobić wiele ciekawych wzorów, w tym fruity nails, czyli paznokcie z owocowym motywem. Tego typu stylizacje już podbijają media społecznościowe i wkrótce będą hitem w salonach kosmetycznych oraz naszych domach. Podpowiadamy, jak zrobić fruity nails i przedstawiamy TOP 10 pomysłów na tego typu paznokcie prosto z Instagrama.

Zobacz także: Speckled nails to modne paznokcie na wiosnę i lato 2021. Są bardzo nietypowe

Modne paznokcie wiosna/lato 2021: fruity nails to hit Instagrama

Na kolorowy manicure najchętniej decydujemy się właśnie wiosną i latem. Nic więc dziwnego, że w najbliższych miesiącach królować będą fruity nails. 

Tego typu paznokcie możemy zrobić w zgodzie ze swoimi upodobaniami kolorystycznymi, a także smakowymi. Chodzi bowiem o to, żeby stworzyć manicure z printem przedstawiającym nasze ulubione owoce.

Takie wzorki można namalować na samej płytce delikatnie pociągniętej odżywką lub bezbarwnym lakierem. Można też bardziej pobawić się kolorami i sięgnąć po różnobarwne, a nawet kontrastowe kosmetyki.

Do stworzenia owoców na paznokciach potrzebne wam będą drobne pędzelki, ale też umiejętności artystyczne. Chyba że zdecydujecie się na gotowe naklejki, które możecie dostać w sieci.

Sami zobaczcie, na jakie stylizacje typu fruity nails stawiają instagramerki. 

Zobacz także: Trendy paznokcie wiosna 2021. TOP 10 pomysłów na modny manicure

Modne paznokcie 2021

Nie tylko fruity nails są szaloną stylizacją paznokci, na którą warto postawić wiosną i latem. Równie modne będą butterfly nails, wavy nails oraz indie nails.

Jeżeli natomiast wolisz nieco delikatniejszy manicure, powinnaś zdecydować się na takie stylizacje jak red french, kontury na paznokciach lub przezroczysty manicure

Zobacz także: Ten dodatek do paznokci wszystkie będziemy nosić wiosną. Jest kobiecy i oryginalny

Jakie paznokcie będą najmodniejsze w 2021 roku? Przedstawiamy 15 pomysłów na trendy manicure, które będą królowały w salonach kosmetycznych.