Zamknij

Wavy nails to hit nadchodzącej wiosny. TOP 10 pomysłów na tego typu paznokcie

19.01.2021 12:59
Kobieta z modnymi paznokciami wavy nails pisze na laptopie, a obok leży różowy donut
fot. Shutterstock

Wiosną 2021 roku stawiamy na kolor. Przy użyciu wielu barw można wykonać najmodniejsze paznokcie, czyli wavy nails. Oto TOP 10 pomysłów na taki manicure.

Niektóre trendy, królujące w 2021 roku, są naprawdę odważne. Po miesiącach, gdy stawialiśmy przede wszystkim na naturalność, teraz przyjdzie czas na podkreślenie swojego wizerunku. Pomóc nam w tym może modny manicure z wykorzystaniem różnych kolorów. W tym roku absolutnym hitem będą wavy nails. To paznokcie wykonywane metodą fali. Są nietypowe, intrygują, a jednocześnie dodają pazura kobietom, które się na nie zdecydują. Zobaczcie sami, na czym polega taki manicure i poznajcie TOP 10 pomysłów na tego typu paznokcie. 

Zobacz także: Taki wzór na paznokciach będziemy nosić w tym roku. Potrzebujesz tylko jednej rzeczy

Modne paznokcie wiosna 2021: wavy nails są hitem! TOP 10 inspiracji

Wavy nails to tzw. pofalowane paznokcie. Można je wykonać przy pomocy różnych kolorów, a najciekawiej wyglądają z neonowymi barwami. Często spotykane są również niebieskie paznokcie z białymi falami.

Można je wykonać niemal każdą metodą, niezależnie od tego, czy stawiacie na manicure hybrydowy, paznokcie żelowe, czy może klasyczne malowanie. 

Jak zrobić wavy nails krok po kroku?

  1. Nakładamy bazę.
  2. Malujemy płytkę dowolnym lakierem.
  3. Utwardzamy lub czekamy, aż wyschnie, w zależności od metody robienia manicure. 
  4. Bierzemy do ręki drobny pędzelek i maczamy go w innym odcieniu. 
  5. Malujemy na płytce fale. Można je wykonać pojedynczym kolorem lub kilkoma, umieszczając jedną obok drugiej. 

Poniżej tutorial, jak wykonać wavy nails, a także TOP 10 pomysłów na tego typu paznokcie. Które z nich podobają wam się najbardziej?

Zobacz także: Trendy paznokcie zima 2020/2021. TOP 10 inspiracji na modny manicure

Modne paznokcie 2021

Nie tylko wavy nails będą królowały w tym roku w trendach manicure. Możesz zdecydować się także na błysk, stawiając na gold flakes nails. Jeżeli nie boisz się eksperymentować z urodą, indie nails także będą dla ciebie odpowiednie. 

Panie, które najbardziej cenią sobie klasykę, powinny natomiast zdecydować się na czarno-biały manicure. Te barwy będą prawdziwym hitem 2021 roku. 

Zobacz także: Oto kolory paznokci, które będą modne w 2021 roku. Wybierz swój ulubiony

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!