Zamknij
Piękne, zadbane, jasne paznokcie na damskich dłoniach
  • 15 Zobacz
fot. Shutterstock

Jakie paznokcie będą najmodniejsze w 2021 roku? Przedstawiamy 15 pomysłów na trendy manicure, które będą królowały w salonach kosmetycznych.

Każdego roku pojawiają się zupełnie inne, nowe trendy. Zmienia się moda, ale odmienne są również upodobania kobiet względem manicure. W 2021 roku stawiamy na wyraziste paznokcie. Wszystkie błyszczące lakiery oraz różne oryginalne wzorki to największe trendy, które będą królować w salonach kosmetycznych w najbliższych miesiącach. Wśród nich można wyróżnić wiele konkretnych rodzajów manicure. Który z nich skradnie twoje serce? Sprawdźcie TOP 15 pomysłów na modne paznokcie w 2021 roku i wybierzcie te idealne dla siebie.

Modne paznokcie na 2021 rok. TOP 15 inspiracji prosto z Instagrama

Panie, które nie lubią rzucać się w oczy, powinny postawić na micro manicure. Jest to jedna z niewielu prostych stylizacji paznokci, które będą królować w tym roku.

W dużej mierze stawiamy jednak na blask. Dlatego w tegorocznych trendach jest bardzo dużo intrygujących efektów, oryginalnych wzorów, a także stylizacji z dodatkiem brokatu. 

Trendy zależne są przede wszystkim od danego sezonu. Modne paznokcie na wiosnę zapewne będą wyglądały nieco inaczej niż te, na które zdecydujemy się zimą. Są jednak pewne wzory, które niezmiennie będą królowały w tym roku, niezależnie od sezonu.

Jesteście ciekawi, jaki manicure warto wybrać w nadchodzących miesiącach? W galerii przedstawiamy TOP 15 pomysłów na modne paznokcie 2021 roku, które już podbijają Instagram. 

Co ciekawe, możecie połączyć ze sobą te wzory i stworzyć np. czarno-białe paznokcie metodą glitter ombre nails. Sami zobaczcie, jakie macie możliwości.

Zobacz także: Butterfly nails to hit wiosny. Piękniejszych paznokci dawno nie widziałyśmy

loader