Zamknij

Ten manicure będzie pasował do ciebie idealnie. Aura nails podbijają Instagram

04.08.2022 13:41

Manicure powinien wyrażać osobowość swojej właścicielki. Najlepsza pod tym względem jest stylizacja paznokci znana jako "aura nails". To hit 2022 roku.

Modne paznokcie 2022: aura nails to manicure idealnie dopasowany do każdej z nas
fot. Shutterstock

W 2022 roku królują kolorowe lakiery do paznokci. Przy ich użyciu warto stworzyć różne ciekawe zdobienia - zwłaszcza te, które będą odpowiadały naszemu stylowi i charakterowi. Absolutnym hitem pod tym względem są aura nails. Ten manicure jest bowiem powiązany z aurą każdego z nas i właśnie dlatego jest tak dobrze do nas dobrany. Sami zobaczcie, na czym polega trend aura nails, czym się charakteryzuje i jak sprawić, żeby pasował do nas idealnie.

Zobacz także: Boyfriend nails podbijają Instagram. To manicure idealny dla zakochanych

Modne paznokcie 2022: aura nails to manicure idealnie dopasowany do każdej z nas

Aura nails to nietypowa stylizacja paznokci. Jest bowiem połączona z polem elektromagnetycznym, które emituje ludzki organizm. 

Żeby zdać sobie sprawę z tego, jak powinien wyglądać ten manicure, należy dowiedzieć się, czym jest aura człowieka i jak ją zobaczyć. Dzięki temu zdamy sobie sprawę, jakich odcieni użyć do stworzenia stylizacji paznokci, która będzie do nas pasować idealnie.

Gdy już poznamy naszą aurę, będziemy wiedzieli, jaki ma kolor. Właśnie tę barwę warto użyć do wykonania aura nails. Są to bowiem paznokcie, które imitują kolory czakr ciała oraz pól energetycznych.

Aura nails nie muszą być jednobarwne. Przy użyciu różnych odcieni koloru naszej aury jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę niezwykłe wzory na paznokciach. Zobaczcie, jakie stylizacje tego typu tworzą instagramerki. 

Zobacz także: Matcha nails to hit 2022 roku. TOP 10 pomysłów na taką stylizację paznokci

Modne paznokcie 2022

Kolorowe paznokcie są absolutnym hitem tego roku. Warto postawić na wielobarwne wzorki np.: summer pop nails, swirl nails lub extraordinary nails

Jeżeli jednak nie jesteście fankami aż tak wyrazistych stylizacji paznokci, możecie zdecydować się na bardziej stonowane odcienie. W tegorocznych trendach królują również lukrowane paznokcie, a także te w kolorze bottega green

Zobacz także: Biały mat to najmodniejsze paznokcie wiosny i lata 2022. TOP 10 inspiracji

loader
Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: popsugar.co.uk/Instagram