Zamknij

Ten manicure podbija TikToka. Składa się z... prawdziwych warzyw i owoców

13.07.2021 14:37
Modne paznokcie 2021: manicure z warzyw i owoców podbija TikToka
fot. Shutterstock

Tiktokerki mają przeróżne pomysły na zdobienie paznokci. Ta kobieta zszokowała jednak wszystkich, ponieważ wykonała manicure ze świeżych warzyw i owoców.

Brzoskwinia, truskawka, pomidor, papryczka chilli - uwielbiamy dodawać te produkty do wszelkiego rodzaju potraw. Okazuje się jednak, że mogą być przydatne także w kosmetyce. Jedna z tiktokerek podzieliła się z obserwatorami swoim sposobem na przedłużanie paznokci. Robi to właśnie przy pomocy świeżych warzyw i owoców. Jest to zupełnie nowy poziom tzw. fruity nails, w których skupialiśmy się wyłącznie na zdobieniach z motywem kuchennych dobroci. Sami zobaczcie, na czym polega ten innowatorski manicure.

Zobacz także:  Paznokcie z motywem ptaków. Ten manicure to prawdziwy hit wiosny i lata 2021

Modne paznokcie 2021: manicure z warzyw i owoców podbija TikToka

Tiktokerka @ilysmnails dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi stylizacjami paznokci. Każdy jej manicure jest jednak niezwykle oryginalny.

Dziewczynie zdarzało się przedłużać paznokcie na makaron, przy pomocy wykałaczek oraz wielu innych ciekawych produktów. Czegoś takiego jednak nikt się nie spodziewał.

Pewnego dnia tiktokerka pokazała, jak zrobić manicure przy pomocy świeżych warzyw i owoców. Na jej koncie mogliśmy zobaczyć paznokcie z dodatkiem truskawki, brzoskwini, liczi, kiwi, a nawet pomidora i papryczki chilli. 

Kocham te paznokcie.

 

Wow - piszą internauci. 

Wielu komentujących prosi tiktokerkę o paznokcie z wykorzystaniem konkretnych produktów, w tym arbuza i czekolady. Sami zobaczcie, jak wygląda tego typu manicure. 

Zobacz także:  Kontury na paznokciach to hit wiosny i lata 2021. TOP 8 pomysłów na taki manicure

Modne paznokcie 2021

Panie, które nie lubią aż takich ekstrawagancji, mogą jednak odetchnąć z ulgą. W tym roku nadal stawiamy na bardziej klasyczne stylizacje paznokci. 

W najbliższych miesiącach warto zdecydować się m.in. na mauve nails, quartz nails oraz perły na paznokciach. Dzięki temu stworzycie modny delikatny manicure

Zobacz także:  Rhinestone nails to najmodniejszy manicure lata 2021. TOP 7 inspiracji z Instagrama