Zamknij

Manikiurzystka pokazała najgorsze trendy w stylizacji paznokci. Nie zawsze warto kierować się modą

25.03.2022 11:46

Co jakiś czas głośno robi się o nowych trendach w stylizacji paznokci. Pewna tiktokerka działająca w tej branży uważa jednak, że nie zawsze warto ślepo podążać za modą. Kobieta zdradziła, jakie według niej są najbardziej tandetne pomysły na manicure.

Manikiurzystka pokazała najgorsze trendy w stylizacji paznokci. Nie zawsze warto kierować się modą
fot. SHUTTERSTOCK

Wiele kobiet nawet na kilka dni przed wizytą w salonie kosmetycznym gorączkowo przeczesuje internet, by znaleźć najgorętsze trendy w stylizacji paznokci. Nie zawsze jednak warto kierować się modą, a niektóre wzory lepiej omijać szerokim łukiem. O najgorszych pomysłach na manicure opowiedziała ostatnio działająca w tej branży tiktokerka @fulbreezy. Influencerka przygotowała subiektywne zestawienie najbardziej tandetnych trendów w stylizacji paznokci.

Zobacz także: Chrome nails znów są hitem. Wszystko dzięki serialowi "Euforia"

Manikiurzystka pokazała najgorsze trendy w stylizacji paznokci

O nagraniu tiktokerki napisał portal dziendobry.tvn.pl. @fulbreezy w krótkim filmie powiedziała, że według niej jednym z najbardziej tandetnych pomysłów na manicure jest m.in. "french" z grubszą, białą końcówką. Niektóre klientki influencerki najwidoczniej wychodzą z założenia, że "im więcej, tym lepiej". Zasada ta nie musi jednak sprawdzać się w stylizacji paznokci.

Innym gorącym trendem w manicure, który nie podpasował stylistce, jest "duck nails". Charakteryzuje się dość nietypowym kształtem - paznokcie rozszerzają się wraz z długością płytki. W rezultacie - jak sama nazwa wskazuje - przypominają trochę kaczą płetwę. 

Tiktokerka odradza również niektórym kobietom wykonywanie tzw. stiletto nails. To paznokcie, których końce spiłowane są w ostry szpic. @fulbreezy uważa, że tego typu trend sprawdza się wyłącznie u osób, które mają długą płytkę. W przeciwnym wypadku taki manicure wygląda po prostu tandetnie.

Manikiurzystka wśród najgorszych trendów w stylizacji wymienia również zakrzywione paznokcie oraz te w kształcie szminki (tzw. lipstick nails), a także - co dla wielu może być zaskoczeniem - "squoval nails". Influencerce nie podoba się ich charakterystyczny kształt.

Zobacz także: Zapłaciła za manicure w salonie kosmetycznym. Coś jednak poszło nie tak

Najbardziej tandetne pomysły na manicure. To wideo z TikToka podbija sieć

Nagranie @fulbreezy natychmiast obiegło media społecznościowe i stało się hitem sieci. Do tej pory zostało obejrzano niemal milion razy. Część kobiet rzeczywiście zgadza się z subiektywnym rankingiem manikiurzystki. Inne z kolei uważają, że niektóre przedstawione przez nią trendy, wyglądają świetnie. Nie rozumieją, dlaczego nie podobają się influencerce.

Zostawcie moje "squoval nails" w spokoju, ale z resztą się zgadzam!

 

Wszystkie te trendy są fatalne - brzmią komentarze.

A wy co sądzicie o tych pomysłach na manicure?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/papilot.pl