Zamknij

Najmodniejsze paznokcie na Sylwestra 2020/2021. Podpowiadamy, jaki manicure jest na topie

26.11.2020 11:47

Sylwester już niebawem. Tej nocy możesz zaszaleć nie tylko ze stylizacją, ale też ze swoim manicure. Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na wystylizowanie paznokci, zainspiruj się najciekawszymi propozycjami z Instagrama. Sprawdź, jaki manicure na Sylwestra 2020/2021 będzie strzałem w dziesiątkę.

manicure
fot. Shutterstock

Sylwester to jedyna taka okazja w ciągu roku, aby całkowicie puścić wodze fantazji i pokazać swoje szalone oblicze. Przygotowując się do tej imprezowej nocy, wystylizuj swoje paznokcie w wyjątkowy sposób i pokaż swoją drapieżną naturę. Podpowiadamy, na jaki na manicure na Sylwestra 2020/2021 warto postawić.

Modne paznokcie Sylwester 2020/2021

Zastanawiasz się, jaki wybrać manicure na Sylwestra 2020/2021? Wśród aktualnych trendów znalazło się mnóstwo różnorodnych propozycji, dzięki czemu możemy szaleć do woli. Jeżeli lubisz wyróżniać się w tłumie, postaw na oryginalne rozwiązania. W tym roku królują błyszczące akcenty na paznokciach oraz lakiery w intensywnych kolorach.

Swoje płytki możesz ozdobić błyszczącymi naklejanymi ozdobami, brokatowymi lakierami oraz naklejkami na paznokcie. Jeżeli zaś stawiasz na nieco subtelniejszy efekt, zamiast nakładania połyskliwych akcentów na wszystkie paznokcie, pokryj brokatem tylko 1-2 płytki. A resztę pomaluj lakierem w stonowanym odcieniu.

Pamiętaj, aby twój manicure na Sylwestra 2020/2021 współgrał ze stylizacją. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych pomysłów influencerek. Zainspiruj się!

loader

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!