Zamknij

Wyzwanie Light Blue Nails podbija TikToka. Dlaczego kobiety malują paznokcie na niebiesko?

15.06.2021 13:23
Light Blue Nails to wyzwanie, które podbija TikToka. Dlaczego tiktokerki malują paznokcie na niebiesko?
fot. Shutterstock

TikToka opanowało nowe wyzwanie. Kobiety zaczęły masowo malować paznokcie na jasnoniebieski kolor. Robią to z jednego powodu.

Niebieskie paznokcie są hitem tego roku. Niezależnie od odcienia w najbliższych miesiącach warto stworzyć sobie manicure właśnie w takim kolorze. Nic więc dziwnego, że teraz stylizacja w tej barwie stała się hitem na TikToku. Wyzwanie Light Blue Nails dotyczy jednak wyłącznie jasnego odcienia niebieskiego i ma podwójne dno. Tiktokerki nie bez powodu postanowiły pochwalić się swoimi paznokciami o barwie nieba. Zobaczcie, o co dokładnie chodzi w tym wyzwaniu. 

Zobacz także: Ta tiktokerka przedłuża paznokcie na... makaron. Ma jeszcze inne zaskakujące pomysły

Light Blue Nails: tiktokerki masowo malują paznokcie na niebiesko

Niebieska barwa jest ładna, w związku z czym ten trend przyjął się w mgnieniu oka. Coraz więcej kobiet prezentuje na TikToku swoje paznokcie właśnie w tym kolorze.

Wyzwanie Light Blue Nails stało się hitem w aplikacji. Użytkowniczki pytają swoich partnerów o to, na jaki kolor paznokci powinny się zdecydować. Okazuje się, że odpowiedź mężczyzn z reguły jest jedna: jasnoniebieski.

Tiktokerki postanowiły zbadać tę sprawę - stąd popularność trendu Light Blue Nails. To naprawdę dziwaczne, ale kolejni mężczyźni dawali swoim partnerkom te same odpowiedzi.

Nie wiadomo, dlaczego panowie podświadomie wybierają tę barwę. Okazuje się jednak, że może to mieć sporo wspólnego z postrzeganiem tego typu paznokci przez społeczeństwo. 

Zobacz także: Ten tani krem z Rossmanna jest hitem na TikToku. Dzięki niemu szybko zapuścisz paznokcie

Light Blue Nails: dlaczego tiktokerki malują paznokcie na niebiesko?

Portal papilot.pl przytoczył definicję niebieskich paznokci według urbandictionary.com. Okazuje się, że panie, które malują swoje paznokcie na jasnoniebieski kolor, tym samym dają światu do zrozumienia, że są w związku. 

Kiedy dziewczyna maluje paznokcie na błękitny kolor, zazwyczaj oznacza to, że ma swoją drugą połówkę, czyli chłopaka. Kobiety używają tego koloru, żeby dać innym do zrozumienia, że są już zajęte - brzmi regułka. 

A jak często wy malujecie paznokcie na niebiesko? Zgadzacie się z tą zasadą? 

Zobacz także: Teoria 4 jeźdźców podbija TikToka. Sprawdź, czy twój związek jest udany i trwały

Jakie paznokcie będą najmodniejsze w 2021 roku? Przedstawiamy 15 pomysłów na trendy manicure, które będą królowały w salonach kosmetycznych.

Źródło: Hitc.com/TikTok/Papilot.pl