Zamknij

KFC wprowadza do sprzedaży smakowe lakiery do paznokci

05.05.2016 14:58
KFC Lakier do paznokci
fot. materiały prasowe

To propozycja zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Są rzeczy, które nie śniły się filozofom, a jednocześnie zapłacimy za nie kartą mastercard. Na pewno należą do nich smakowe lakiery do paznokci marki KFC

Trudno uwierzyć, ale znana sieć restauracji fast food wprowadziła do sprzedaży dwa lakiery, które smakują jak kurczaki. "Finger Lickin' Good" są dostępne w wersji pikantnej i klasycznej. Każda buteleczka to kompozycja 11 sekretnych składników, które różnią się także kolorem.

Smakowe lakiery do paznokci KFC

Smakowe lakiery do paznokci KFC

‧ fot. materiały prasowe

Na pierwszy rzut oka lakiery nie różnią się niczym od tych, które znaliśmy dotychczas. Żeby przekonać się, że to produkt marki KFC, musimy po prostu… spróbować. 

Nasi klienci teraz mogą pomalować paznokcie ulubionym smakiem dokładnie tak, jak to robią tradycyjnym lakierem, a potem mogą lizać, lizać i lizać - czytamy w oficjalnym oświadczeniu marki.

Wprowadzenie nietypowego produktu do oferty jest pomysłem agencji reklamowej Ogilvy & Mather, która obsługuje KFC. Ich zdaniem zabawny asortyment powinien przypaść do gustu klientom w Hongkongu. Lakiery do paznokci są promowane przez ciekawy spot reklamowy, który może nie smakuje, ale jest utrzymany w kolorystyce kurczaków. 

Smakowe lakiery do paznokci KFC

Smakowe lakiery do paznokci KFC

‧ fot. materiały prasowe