Zamknij

To ulubiona pomadka księżnej Kate. Ten odcień pokochały kobiety na całym świecie

23.09.2020 10:51
Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Żona następcy brytyjskiego tronu nie rozstaje się z tą pomadką. I dzięki temu od lat jest ona bestsellerem marki!

Stylem księżnej Kate inspirują się kobiety na całym świecie. Żona księcia Williama zawsze ubiera się adekwatnie do okazji, nie przesadza też z makijażem. Brytyjka stawia raczej na naturalność i delikatne podkreślenie swoich atutów.

Kate ma nienaganna sylwetkę, o którą bardzo dba, jej włosy zawsze są ładnie uczesane, a ubrania i makijaż przemyślane. Jednak jak każda z nas, tak i księżna ma kosmetyki, z którymi się nie rozstaje.

Jednym z takich produktów jest pomadka w naturalnym odcieniu, którą Kate maluje usta bardzo często. Od kiedy tylko zaczęła jej używać, kosmetyk ten stał się bestesellerem!

Ulubiona pomadka księżnej Kate

Księżna Kate zwykle stawia na stonowany makijaż - wyjątkiem są wieczorne imprezy takie jak rozdanie nagród BAFTA. Na co dzień żona księcia Williama ma delikatnie podkreślone rzęsy, odrobinę różu na policzkach i kroplę dobrze dobranego podkładu. Okazuje się, że używa też pomadki w bardzo naturalnym odcieniu.

Mowa o produkcie marki Bob­bi Brown. Pomadka w odcieniu Sandwash Pink towarzyszy księżnej niemal codziennie. Brytyjka miała ją na sobie także w dniu swojego ślubu!

Od kiedy tylko fanki księżnej dowiedziały się, że używa ona pomadki Bobbi Brown, stała się ona bestsellerem firmy. W Polsce również można ją kupić, a jej cena to koszt ok. 120 zł.

Jak wam się podoba ten kolor?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź się w naszym quizie!