Zamknij

Jak przedłużyć trwałość szminki? Ten prosty trik z TikToka podbił serca kobiet

29.04.2021 09:06
Trik z TikToka: jak przedłużyć trwałość szminki? Ten prosty sposób podbił serca kobiet
fot. SHUTTERSTOCK

Szminka to dla wielu kobiet nieodłączny element codziennego makijażu. Dobrze podkreślone wargi mogą nadać charakteru naszemu wyglądowi. Jeśli i ty jesteś fanką malowania ust, to koniecznie sprawdź trik z TikToka na przedłużenie trwałości pomadki.

Makijażowe triki z TikToka cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się zresztą co dziwić. Są zazwyczaj bardzo proste do wykonania i - co najważniejsze - nie pochłaniają dużo czasu, a naprawdę mogą ułatwić życie. Poniżej znajdziecie trik z TikToka na przedłużenie trwałości szminki. Jak to zrobić w kilka sekund?

Trik z TikToka: jak przedłużyć trwałość szminki? Oto prosty i skuteczny sposób

Szminka to kosmetyk, bez którego wiele kobiet nie rusza się z domu. Odpowiednio podkreślone usta mogą przyciągnąć uwagę innych, a przy tym nadają charakteru całemu wyglądowi. Niestety tego typu produkty mają jedną wadę - zazwyczaj nie są trwałe i już po kilku godzinach schodzą z warg. A przecież każda z nas chciałaby cieszyć się pięknym makijażem przez cały dzień.

Okazuje się, że jest na to prosty sposób. Jeśli chcesz cieszyć się pomalowanymi ustami przez długi czas, koniecznie wypróbuj ten trik z TikToka na przedłużenie trwałości szminki. Autorka filmiku @EllienMakeUpArtst zapewnia o skuteczności tej metody.

Trik z TikToka na przedłużenie trwałości szminki. Prosty sposób krok po kroku

Ten trik z TikToka jest niezwykle prosty i można go wykonać w zaledwie kilka sekund. Na początku warto zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Potrzebne nam będą: ulubiona pomadka, chusteczka higieniczna oraz sypki puder, najlepiej w neutralnym odcieniu.

Kiedy już mamy przygotowane produkty, możemy przejść do wykonywania triku. Pierwszym krokiem jest pomalowanie ust szminką. Następnie musimy odcisnąć jej nadmiar w chusteczkę - wystarczy, że delikatnie przyłożymy ją do naszych warg. Później bierzemy puder i starannie wklepujemy go w usta przez papier. Ostatnim krokiem jest lekkie przypudrowanie ust, już bez przyłożonej do nich chusteczki. I gotowe.

Zamierzasz wypróbować ten trik z TikToka?

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl